Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha leejtem a karkötöm a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leejtem a karkötöm a kiszemeltemhez elég közel, az jó ürügy, nem feltünö?

Figyelt kérdés

Az a tervem támadt hogy elkezdjek egy beszélgetést a kiszemeltemmel, az az hogy hozzá közel leejtem a karkötöm (ha esetleg van más leejteni való ötletetek akkor írjátok!)

És ő majd felveszi nekem én meg megköszönöm, és utánna pl “jajj olyan ügyetlen vagyok”. Valami ilyesmi, ötleteket légyszi irjatok hogy miket lehetne mondani ez után, vagy egyéb ötleteket!:) elörre is köszönöm



2017. nov. 16. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondják itt h milyen egyértelmű stb, de ha olyan a srác mint én akkor valószínüleg egyáltalán nen tűnik fel neki vagy csak utólag :D (igen ilyen téren nagyon reménytelen tudok lenni) 17\f
2017. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

az a baj hogy az én számon lehet kicsuszna hogy "csicska" (megszokás :D)

meg ha mégse és mondanál valamit, lehet rávágnám hogy ja, és mennék dolgomra

vagy a másik, lehet le se hajolnék érte, a lustaság csodákra képpes :)

ha úgy van esetleg szimplán menj oda hozzá és beszélgess vele, nem fog megharapni :) és kicsit egyértelműbb hogy szeretnél valamit, ezzel zöld jelzést kap, és ha szimpi vagy egy idő után lehet ő is megy majd hozzád :)

2017. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szegyelld magad
2017. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mindenki lefikázz a másikat. Remek (Y) Ez a jó megoldás lebeszélni valakit valamiről.

Nem kell nekem szobor, de rólam vegyetek példát:

Először is ne csökkentsd az értékedet kedves felhasználó aki a kérdést írta. Azzal, hogy JAJJ MILYEN ÜGYETLEN VAGYOK nem lesz plusz pontod. Inkább dicsérd meg őt. Mondd, hogy köszönöd,és találj benne valami klassz dolgot. Ha izmos, mondd, hogy milyen jól megfeszül ez a póló rajtad, ahogy lehajoltál a "tárgyamért". Vagy dicsérd meg a haját, vagy akármit. Csak ne a cipőjét =D Annak a dologhoz nincs sok köze. Max ha tudós a gyerek, akkor bevághatod,hogy : azta milyen király a tapadása a súrlódási erő behatására a szerves anyagokból összeálló szénatomú gumiegyvelegű kaucsuk cipőtalpadnak =D ELKALANDOZTAM =D Na az a lényeg, hogy magabiztosan tedd, mindegy is mi az. Az ájulás rossz ötlet. Inkább tégy flörtölős megjegyzést. Nem tudom milyen idős vagy, meg ő is, de nem számít, bámuld meg jól, és mondd, hogy sexyn megfeszült a gyerek

2017. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mindenki lefikázz a másikat. Remek (Y) Ez a jó megoldás lebeszélni valakit valamiről.

Nem kell nekem szobor, de rólam vegyetek példát:

Először is ne csökkentsd az értékedet kedves felhasználó aki a kérdést írta. Azzal, hogy JAJJ MILYEN ÜGYETLEN VAGYOK nem lesz plusz pontod. Inkább dicsérd meg őt. Mondd, hogy köszönöd,és találj benne valami klassz dolgot. Ha izmos, mondd, hogy milyen jól megfeszül ez a póló rajtad, ahogy lehajoltál a "tárgyamért". Vagy dicsérd meg a haját, vagy akármit. Csak ne a cipőjét =D Annak a dologhoz nincs sok köze. Max ha tudós a gyerek, akkor bevághatod,hogy : azta milyen király a tapadása a súrlódási erő behatására a szerves anyagokból összeálló szénatomú gumiegyvelegű kaucsuk cipőtalpadnak =D ELKALANDOZTAM =D Na az a lényeg, hogy magabiztosan tedd, mindegy is mi az. Az ájulás rossz ötlet. Inkább tégy flörtölős megjegyzést. Nem tudom milyen idős vagy, meg ő is, de nem számít, bámuld meg jól, és mondd, hogy sexyn megfeszült a gyerek fenekén anadrág ezen romantikus akció közben..

Nem vagyok mester, messze se, de ne a sok baromságot hallgasd. Ja és elájulni rossz ötlet, mert tényleg jó sok nulla áll a birságon a felesleges mentőszolgálat zaklatásáért. Szép napot =)

22/F

2017. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat,→ a mentőszolgálat felesleges zaklatásáért. =)
2017. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
xDDD Most elképzeltem, ahogy a 9-11 éves kérdező (mert több nem lehet), leejti a karkötőjét elég látványosan, a srác felveszi, erre a kislány megszólal, hogy de jól feszül rajtad ez a póló.
2017. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bakker ezek után mindent magamra fogok kötözni nehogy leejtsem, sőt jobb ha nem is viszek magammal semmit sehová. Most a kérdező miatt azt fogják hinni hogy ki akarok kezdeni valakivel ha leesik pár cucc... Mert amúgy néha leejtek ezt azt, ha sietek vagy sok a cuccom.
2020. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!