Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de még sosem szexeltem előtte senkivel. Mit javasoltok, hogy kezdeményezzek, hogy szex is legyen végül? Ti lányok hogy reagáltok arra, ha valaki szerelmes belétek és nektek is tetszik ő?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 00:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A kis ovisok meg mellőzhetnék magukat,az ilyen "szüzi" beszólásaikkal.Agyi szintjük kb. egy 3 évesé az ilyeneknek.
2017. nov. 18. 12:01
 12/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, értem amit mondasz, és igazad is van, de kicsit furán tetted fel a kérdést. Nem kell hónapokat várni, de egy normálisabb csajnál nem 1-2 randi lesz az, mire a szexig jutottok. Pl én nem ma kezdtem, 28 vagyok, mostani barátnőmmel 3-ik találkozó után ott tartottunk, hogy csak kézi munka volt, de nem szexeltünk, kb 2 hét után lett az első szex, pedig ő is meg én is imádjuk a szexet, viszont ő az a fajta lány, aki csak akkor fekszik le valakivel ha szereti, ez nálunk gyorsan ment, mert hamar egymásba szerettünk. A lényeg, hogy ne nyomulj erősen, eleinte csak szúrj oda egy két poént szex terén, dumáljatok a szexről 2-3-il ramdi körül, ezt kezdeményezheted te is, hogy mit szeret a szexben, mire gerjed, mi a kedvence stb... többi majd jön magától... ne akard egyből ágyba vinni, elég először a kézimunka, ha ügyesen csinálod, díjazni fogja ;) hajrá! :)
2017. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,csak én nem vagyok az a randira hívós típus,mert ritkán van időm is.Meg nem akarom,hogy így hívni sem.Szerinted mi az a hely,ami nem rettent el egy mostani fiatal lány,ha azt mondom,hogy találkozzunk?
2017. nov. 18. 22:32
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt még mindig nem tudom, hogy hány évesek vagytok, így meg nehezebb bármit is mondani.


Igazából nem arra gondoltam, hogy éterembe vagy szórakozóhelyre hívd el. Találkozzatok valahol, menjetek sétálni, ha van kocsid, akkor kocsikázni, közbe beszélgettek, a kocsi meg sok mindenre jó (gondolom érted mire mondom)... személyszerint én sem kedvelem az étterem/szórakozóhely kombót, de volt hogy oda mentünk, ha tudtam hogy ezt szereti, vagy elvittem bowlingozni stb, de inkább séta vagy kocsikázás.

2017. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, ami nem rettenti el? Pl park, ha nagy városban laktok, akkor a belváros, nagyvárosokban mostmár van karácsonyi forgatag, oda eltudtok menni, isztok mondjuk egy forralt bort, ha fázik akkor magadhoz húzod, átöleled, stb...
2017. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Áldoznod kell valamit, másképp nem fog menni.

Ha még az idődet is sajnálod tőle, akkor max. a jobb kezed lesz az asszonyod.

2017. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Felelsz vagy merszezzetek és ha azt választja hogy mer akkor mond azt neki hogy öltözzön le bugyira
2017. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!