Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy 1 évvel idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 1 évvel idősebb fiú a suliból. Mit tegyek? (Tőbbi lent! )

Figyelt kérdés
Szóval egy évvel felettem jár, nem az évfolyamtársam. Nagyon helyes meg minden, csak nem tudom hogyan kerülhetnék közelebb hozzá.Tudja ki vagyok, és azt is hogy szeretem, de ő annyira nem ismer engem. (nem vagyunk barátok, csak jópár dolgot tudok róla) Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá úgy hogy eggyáltalán ne "nyomuljak"? Kérlek segítsetek! (Értelmes válaszokat szeretnék )

2017. nov. 17. 16:17
 1/8 anonim válasza:
Velem is ugyanez van😂✋ hany eves vagy?😁
2017. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13 ✋😂😂
2017. nov. 17. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudja hogy szereted és ő nem igazán haverkodik és nem kezdeményez akkor esély sincs igazán.
2017. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló köszönöm a véleményed/tanácsod, de az a fiú inkább csak a barátaival van. Igazából szokott szemezgetni velem, de össze vagyok zavarodva. Az egyik legjobb barátnőm azt mondta hogy szerinte bejövök neki. Csak nem tudom hogy mit tegyek vagy kezdeményezzek-e 😞
2017. nov. 17. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Vadold meg szexualis zaklatassal. Most ez a divat
2017. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm a kritikád, amilyen gyorsan idehánytad azt a pár szót, olyan gyorsan el is mehetsz :)
2017. nov. 17. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérd meg hogy korrepetáljon. Pl. Matekból vagy ilyesmi.

Sok sikert;)

2017. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vakard meg neki 2 hetig szeretni fog utana lapat.
2017. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!