Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen érzés szerelmesn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Már régóta észrevettem magamon,hogy nagyon szeretnék szerelmes lenni ,viszont nemtudok..már voltak különféle fellángolásaim ,de sajnos igazán szerelmes még nem voltam. Tényleg olyan jó érzés ,mint ahogy leírják az emberek?

2017. nov. 17. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Olyan mint ha sok penzt dobnek ki az ablakon a semmiert
2017. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem olyan keserédes:

jó érzés amúgy, csak kár, hogy nem viszonozzák(vagy ha kölcsönös is, akkor nem tudok róla):S

2017. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom :/

Viszont én a kölcsönös "fajtára" lennék kíváncsi :D

2017. nov. 17. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Minek vagy kivancsi ki engedte meg?
2017. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó erzés és egyben rossz is. Amikor nem vagy vele hiányolod van mikor sírni tudnál mert nem láthatod vagy annyira hianyzik. De amikor vele vagy boldog vagy, és egyszerűen mindenét szereted meg a szőrt is a lábán. Igen tudom ez elég fura de na.

Én legalábbis igy vagyok a szerelemmel. :)

2017. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez biztatóan hangzik :) Remélem 1x megtapasztalhatom.
2017. nov. 17. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el megfogod tapasztalni. Csak jót kell kifogni.
2017. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz mert szinte mindig negatív vége lesz. Egy olyan boldogság ami becsap és átver. Elhitet veled dolgokat, amiket épp ésszel sosem vennél be, de a szerelem eltorzítja a valoságot.
2017. nov. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De gondolom,ha az ember jót választ akkor sosem lesz negatív vége :)
2017. nov. 18. 13:54
 10/11 anonim válasza:

ha viszonozzák akkor nagyon nagyon jó érzés :)

a szakítás valóban fájdalmas,ha még szerelmes vagy akkor nagyon rossz de ha már nem vagy az akkor egy fokkal jobb de az se kellemes...plátói szerelem nem vmi jó mert az olyan mint egy álom..

hidd el te is leszel szerelmes és imádni fogod :)

amúgy hány éves vagy?

2017. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!