Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm széttörte a kedvenc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm széttörte a kedvenc bögrémet egy mai veszekedés során, miért ilyen veszekedős, mire jó ez neki?

Figyelt kérdés

Gyűlöl mióta jár velem, megmondta.

Eddig bírtam, de ma elhordtam mindennek, mert az állandó hisztériáit, a csipogását nem bírom elviselni.

Mindig új ruha, mindig csak a parti, a felszínes dumák, közben bukásra áll mindenből, hiába segítenék neki.

Mert én meg jó tanuló vagyok és nem is iszok, inkább dolgozok.

Mindig lehúz lelkileg, a szerelemből mára odáig jutottam, hogy gyűlölöm, már remegek amiért holnap látnom kell újra.


Mindig megzsarol újra, anyumnak jelenti minden rossz tüsszentésemet, a manipuláció tartja életben, kiismertem eléggé.

Adjak még esélyt, vagy szakítsak vele?


(az IQ-ja egyébként elég magas, majdnem 120-as, bár az nem igazi teszt volt, az a netes, hiába mondom neki, Ő most ZSENI-ként villog, kitette instára is...)


2017. nov. 19. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor mi a f. szért vagy még vele? Egyébként elég kamu gyanús a kérdés.
2017. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ne legyél vele. Én sem tudnám elviselni. A zsarolás egy eszköz.
2017. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert eddig nem volt ennyire durva.

Ma igen vad lett.

Nem kamu, tavaly télen is kiírtam.

Akkor szakítani akartam vele, mert a hajamat akarta lenyírni (göndör), hogy nem egyenes szálú.

Akkor mindent elmondtam róla.

Azt mondták szakítsak vele, de egyszerűen nem bírok.

Azt mondja másnál nincs esélyem se, ő a főnökasszony teljesen

2017. nov. 19. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem lenne kérdés, hogy vége.

Aki nekem direkt fájdalmat okoz, azzal nem járok. Ennyire egyszerű a képlet. :)

Az IQ meg rohadtul irreleváns... és egyébként a 120 még messze nem zseni.

2017. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Jobbat érdemelsz, szakíts vele! Biztos hogy lenne másnál is esélyed, csak ezzel is zsarolni akar.
2017. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ilyen netes teszt, nem is igazi.

Próbáltam neki levezetni, hogy mennyire függ a matekhoz való viszonytól is IQ, de nem értette meg, miközben a szorzás se megy neki.

Próbáltam kedvesen felvezetni, de bedühödött, majd én is, aztán lett nagy ajtó meg tányércsapkodás.

Azt mondta ha tehetné vízbe fojtana, mint egy macskát...én ezt nem bírom tényleg.

Ma véget vetek ennek, holnap inkább lógok suliból, mint ezt még egyszer.

2017. nov. 19. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell nyávogni, dobd ki, ilyen egyszerű.
2017. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!