Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK, bocsánatkérés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK, bocsánatkérés?

Figyelt kérdés

Nem is bocsánatot szeretnék kérni, hanem inkább egy esélyt kapni. A helyzet az, hogy mindketten 15 évesek vagyunk. Én februárban 16. De ahhoz képest rettentően gyerekesen viselkedtem. Nyár elején ismertük meg egymást, akkor nem is igazán beszélgettünk, majd komolyodott a dolog, találkoztuk, megkedveltük egymást. Majd belém zúgott. Nemsokára én is belé. Elkezdődött a suli, mindkettőnké kemény gimi, és már nem tudtuk akármikor találkozni, főleg úgy, hogy nem is egy városban lakunk. De elhívott kettesben. Tök jó volt.."macis" öleléssel köszöntünk el, ahogy ő fogalmazott. . Nem ez volt az első, a barátnője előtt is megölelt már, és a közös ismerősi előtt is,miközben őket nem.. viszont egy hete valami baja lett, és mondta hogy hagyjuk a hétvégi találkát, sőt az egészet..én magyarázatot akartam, de tényleg csak azt...ehelyett jött a süket duma. Én megmondtam neki erről a véleményemet letiltott. Mondanom se kell találkozni se nagyon akar, ha még facebookról is kijelölt az ismerősök közül, mert egyszerűen "nem akar rám emlékezni, látni ott is".. hétvégén elhívnám valahova beszélni. Tudom, 1% az esélye, hogy el is jön, de mi veszteni valóm van? Barátnője és ő is már idiótának nézhet...


Kérdésem, hogyan írjak rá? Nem akarom, hogy túl nyálas legyen, nem akarok bocsánatot kérni, inkább élőben ha eljutunk oda, azt mondjátok, hogyan nyerhetnék tőle legalább egy esélyt, hogy megbeszéljük ezt az egészet... Lányok, nálatok milyen duma lenne a nyerő?


Mindenki tanácsát szívesen várom, köszönöm!:))



2017. okt. 11. 18:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenkepp legy oszinte vele, a fiuk nagyon ertekelik azt. Probald meg megtudni tole azt hogy mi volt a valodi ok.Ha vissza akarod szerezni , es mondjuk csunyabb dolgokhoz is folyamodni akarsz akkor hoditsd vissza, ez ugy menne hogy irogattok egymasnak ,es talan ujrakezdodne az egesz.Viszont, eloszor kezdjetek uj lappal az egeszet es csak baratok cimszo alatt, ne nyomulj nagyon , de megis legy figyelmes es kedves. Remelem osszejon!Es mindig add onmagad mert ugy nem lesznek bajok,Hajra!
2017. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, ha ez nem esett volna le! 😂 De köszönöm ettől függetlenül a választ.
2017. okt. 11. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha gondolod hívd el, veszteni valód már tényleg nincs, lehet csak erre vár, es idovel ugyis hiányolni fog
2017. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap elhívtam, igent mondott. Ugyanakkor nem tudom hogyan beszéljek vele.. oké, van mit megbeszélnünk, de 2-3 hete még olyan viszonyban voltunk, hogy elcsattanhatott volna egy csók is, aztán jött az egész, és most nem tudom pontosan mi is van.🤔
2017. okt. 13. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet megijedt xd egyszer egy fiu 3× probalt meg megcsokolni nkm meg tok ciki volt az egesz. De ugyis nkd kéne kezdeményezni mert ugye ez a fiuk dolga.Csak ha elhuzza a fejét vagy terel vagy zavarba van akkor inkabb hagyd még kicsit
2017. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!