Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldonteni egyszeruen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldonteni egyszeruen bejovok neki vagy sem?

Figyelt kérdés
11.-esek vagyunk szoval ez mar a 3.evunk a gimiben (17eves lany vagyok) es 9.ben nagyon bejott az egyik osztalytarsam es sokat nezett ezert azt gondoltam enis neki de egyik haverjanak aztmondta hogx nem.Nagyon szerelmes voltam bele (azota se voltam senkibe csak tetszettek mas fiuk) akkor 9.ben,de ez kb 10.osztaly elejere elmult mert mas lett,mar nem volt olyan szumpatikus.Viszont most igy 11.ben valahogy kezd megint nalam valami kialakulni,sokszor nezek ra.Es azt veszem eszre hogy amikor pl.a hatso sorban ulok o pedig elottem levoben akkor mindig elkezd dumalni a padtarsahoz (akit nem erdekel amit mond mert csak ul es nez xddd) es odafordul es ugy hatrasandít de nem nez hatra,bar volt amikor igy mp-ekre hatranez.Szunetekben is sokszor osszeakad a tekintetunk de nem beszelunk es ugazabol a tekintetunket sem kapjuk el egymasrol.Van egy szep lany az osztalyban es o az egyik baratnom (amugy azt mondjak h en is szep vagyok,de en atlagosnak tartom magam szoke,magas,vekony lany vagyok) es ma a fiu hatrafordult (en a lany mellett ulok) es elkezdett valamit kerdezni a lanytol es bekapcsolodtam a beszekgetesbe es mintha direkt csak a baratnomtol kerdezgetett volna vagy neki mondta volna,de kozben a szeme sarkabol meg nezett engem,en meg kicsit szarul ereztem magam de kozben jol is,hiszen nem tudtam eldonteni h ezt direkt csinalja h talan feltekeny legyek??Nem vagyok bele szerelmes es lehet mar nem is tudnek vagy kitudja,de szerintetek mit tudnek csinalni amivel kideritem hogy csak en kepzelem e be hogy talan tetszek neki vagy tenyleg? 9.ben ugye azert is vetettem el a dolgot mert rajottem hogy inkabb hagynom kell,mert ha osszejovunk akkor 4ev az sok ido..es most viszont mar csak masfel ev es ez pont olyan aaaa ertitek.Egyebkent o 9.osztqly kozepe ota olyan kavaros fiu (marmint mostanaban nemtudom) de az volt es csomo lanyt ismerek akivel kavart.De szerintem ha valakibe szerelmes lenne es jarna valakivel akkor nem lenne ilyen es tenyleg csak azt az egyet szeretne.Na szoval szerintetek? megy a zold kez mindenkinek!:D
2017. nov. 21. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg jobban közeledni/nyitni felé, különben máshogy nem tudod kideríteni, hogy tetszel e neki. Viszont ne nyomulj, ha kellesz neki és komolyan gondolja, akkor fog kezdeményezni. Sok sikert!:D
2017. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!