Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen elmegyógyintézetben...

Milyen elmegyógyintézetben lenni? Igaz, hogy rosszabb, mint a börtön?

Figyelt kérdés
Magyarországon elő szokott még fordulni, hogy a pácienseket verik és szexuálisan molesztálják őket?

2016. szept. 6. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Milyen elmegyógyintézetre gondolsz? Olyanra, ahova a kijelölt hatóság zárat be, vagy egy kórház pszichiátriai osztályára, ahová önként fekszel be (kivéve a skizofréneket, mert őket kényszerítik önmaguk érdekében is)? Elöbbiben nem voltam, de a pszichiáterem szerint rosszabb, mint egy börtön, és igen, ott bármi előfordulhat, mint ahogy egy kórházi osztályon is, csak ritkábban, és kizárólag a zárt osztályon. Konkrétan a győri pszichiátriáról tudok mesélni, ahol egy férfi ápoló molesztált, pontosabban molesztálni akart egy alvó lányt, aki felébredt szerencsére. Másnap elmondta nekem, én bíztattam, hogy mondja el a főnővérnek vagy orvosnak. Az ügy kimenetele az lett, hogy azonnali hatállyal elküldték, és szerinted hova? Hát egy másik pszichiátriai intézetbe, ahol ténylegesen elmebetegek vannak. Igaz, van ennek már 10 éve is. Megnyugtatásul? mondom, ritkán fordulnak elő hasonló esetek, de előfordulnak.
2016. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Valójában tényleg rosszabb mint a börtön, olyan mint a földi pokoltornáca. Amit a leírásban közöltél közel mindennaposak!
2016. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!