Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok? Esetleg ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Esetleg ő belém? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos az van, hogy van egy fiú, aki többé kevésbé 3 éve tetszik. Most éppen igen, de van amikor úgy érzem teljesen túlléptem rajta, aztán az érzés, hogy szeretem megint felerősödik, szóval kezdek megőrülni😅. Cukrászdájuk van, és sokszor kéri, hogy kísérjem el odáig(a barátnőmmel), mivel a távolabbi buszmegálló nekem is ott van. Van amikor a haverja(i) megemlítik, hogy tetszek neki, de mire én visszakérdeznék, hogy most szórakoztok -e, akkor már nem válaszol, és nem is beszél többet a témáról. Oké, ezt be lehet tudni szivatásnak. De amikor teljesen random megfogja a kezem, hogy aztán elengedje, és amikor megyünk ki a teremből hátulról félig-meddig átölel(? Lehet, hogy ezt csak én érzékeltem így, mert tolongás volt, de a keze határozottan a derekamon volt), és folyamatosan beszélgetést kezdeményez velem az teljesen összezavar. Persze amikor ezek után már teljesen belehabarodtam, és a hetedik mennyországban érzem magamat, akkor teljesen megváltozik a viselkedése. Néha kicsit bunkó, sőt, gyakran úgy kezel, mintha nem is lennénk jóban. Persze aztán megint előrukkol a vicces/kedves/jó fej/figyelmes énjével, szóval tényleg nem értem... Néha megejt egy két bókot is, pl.: hogy ő szereti az okos lányokat, vagy mittudom én hogy milyen szép vagyok...

2017. nov. 27. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, te szerelmes vagy, es jo eséllyel ő is beléd. A tini fiuk gyakran szekálással mutatják ki, hogy “hé, csjszi, tetszel nekem!” :P
2017. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom azt se tudjátok,hogy mi az a szerelem,csak a hormonok elkezdtek dolgozni bennetek,és most beképzeltek mindet magatoknak.Én tiszta ideg vagyok,hisz az én lányom pont az ellentétetek,s nem őt a fiu,hanem ő szedi fel a fiut,s dobja ki.A tudatos gondolkodás nálatok 19-23 év kötött fejlődik ki.Addig gyerek a gondolkodás
2017. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!