Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen srácok jönnek be ,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen srácok jönnek be , lányok? (14-16)

Figyelt kérdés
Mit néztek meg először egy srácon? Milyen testalkat jön be? Illetve hogyan ismerkedtek legszívesebben srácokkal? Csak úgy utcán odajön, vagy buliban, esetleg suliban?

2017. dec. 4. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom mi az amit először nézek meg rajta, ami először meg tud fogni: nyilván a tekintete, mosolya, úgy egyben az alakja és a kézfeje. Imádom ha egy fiúnak szép, vékony, fiús kézfeje van :D LOL

Alkatilag a vékony (nem a ceruza lábúakra gondolok), izmos fajtát szeretem leginkább, egy szálkás test elég jól néz ki :D

Ne cigizzen, ne piáljon, ne járjon minden második nap buliba, legyen intelligens, normális és a legfontosabb: hogy szeressen, őszintén.

Leginkább ismerkedni? Hmm...buliban nem mert oda nem járok. Az utcán nem igazán, kit tudja milyen ember. A suli még talán a legjobb hely, persze itt is kibővítve, a szűk osztályi körből nem a legjobb pasit választani.

Remélem ezekre voltál kíváncsi :)

14/L

2017. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször az összképet, a megjelenést. Tudom, nem a ruha teszi az embert, de azért látszik, hogy valakit érdekel a divat, majmolja a divatot, a legmárkásabb cuccokban menőzik, hétköznapi ruhákat hord, tojik a divatra, vagy a megjelenésére is. Meg persze hogy azért mégis helyes-e.

Személyszerint nekem a békésebb arcok jönnek be, akik nem tömegek. Ne legyen kigyúrt, jó persze a kockás has nem rossz... Ne legyen nagyon dagi, ne is nyeszlett, pont olyan egészséges. Az icipicit husikásabb az még aranyos.

Én megijednék ha random emberkék szólítanának meg, inkább közös társaságban, suliban.

14/L

2017. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ja és persze legyen megértő, vicces, tudja elviselni a hülyeségeimet.
2017. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Legelsőnek az arcát nézem. Aztán az öltözködés. Ahogy a második válaszoló is leírta, nem a ruha teszi az embert, de ebből tényleg sok mindent megállapíthatunk. Ne legyen kigyúrva, mert nem tudom, hogy miért de az nagyon taszít, de dagi se legyen. Olyan pont jó. Utálom, ha egy fiú műmájer. Illetve legyen magas. Nagyjából ennyi ami külsőre számít. Persze hiába néz ki jól, ha a belseje romlott. Ez fordítva is igaz. Attól, hogy a külseje nem éppen tökéletes lehet egy nagyon kedves, jószívű fiú.
2017. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy srácon először az arcát nézem meg. Ha az tetszik, akkor mehet tovább. Megnézem, hogy mennyire izmos. Nem kell nagyon kigyurtnak lennie, csak annyi számít nekem, hogy legyen kicsi alakja. Legyen magasabb nálam, de ezek tényleg csak felszínes tulajdonságok, nem ez számít. Viszon első benyomásnak csak ez, szóval na... Hogy hol szeretek ismerkedni? Én bárhol, tényleg. Szeretem, ha a suliban kiaalakul valami, de azt még jobban, amikor az utcán odajön egy srác és leszólít vagy hasonló. Fiúk, ne féljetek odamenni egy lányhoz sem. Ha nem is sikerül semmit kihozni belőle, akkor is megpróbáltátok, és ez erőt fog adni, ahhoz, hogy majd tényleg sikerüljön valami:))
2017. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Mit nézek meg először egy srácon? Hát... Jó kérdés. Nem nagyon szoktam nézegetni a fiúkat. Habár mostanábn feltűnik, ha látok egy egész helyeset. Talán az arc szokott a legjobban megragadni. Meg a haj stílusa. Szóval leginkább talán a fejre koncentrálok. :D

Testalkatra a kicsit soványabb, de közel sem csontváz jellegű srácok. Lehetne nálam magasabb, de ne sokkal, mert akkor csak még kisebbnek érezném magam.

Igazából nekem az lenne a legfontosabb, hogy elfogadjon engem, úgy ahogy vagyok, és ne kelljen megjátszanom magam előtte.

Álljon hozzám pozitívan, mert nem akarok továbbra is a pygmalion effektus rossz példája lenni.

Jó lenne, ha mindig meg tudna nevettetni, akkor is ha szomorú vagyok. Igazán szeretem a morbid, és a fekete humort.

Nem hátrány, ha enyhe pszichopata hajlama is van, vagy csak szimplán elviseli az én agybajaimat, de azért nem árt, ha magasabb az EQ-ja, mint nekem. :D

Hogyan ismerkedek szívesen? Sehogy. Eléggé introvertált vagyok... Én nem is kezdeményeznék. Ha egy srác véletlenségből oda is jönne hozzám, nagy valószínűséggel úgy néznék rá, mint aki szellemet lát. Habár ha sokszor odajönne (mondjuk a suliban. Bulikba nem járok) csak úgy beszélgetni, és találnánk közös témát, ki tudja mi lenne belőle. :)

16/L

2017. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt minden lány azt mondja hogy kedves megértő stb a valóságban viszont nap mint nap azt tapasztalom hogy pont lefossák a fejed ha rendes vagy.
2017. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Hát lehet kicsit fura de én elsőnek a körmeit illetve a kezét nézem meg. Mivel innen kiderül szinte minden (majdnem) higénikus e? Törödik-e magával stb. Talán még a haját vagy a szemeit. Utálom ha egy fiúnak páva haja van mondjuk mostmár ki ment a divatbol. Ellentétben engem nem zavar, hogya hosszú a haja. Pár srácnak eszméletlen jól néz ki ha fel van fogva a hajuk. Azt se bánom ha van egy minimális szakálla. A testalkata hmm.. hát legyen egy minimális izma. Vagyis kis kar izom meg has izom ennyi nem kell több. Viselkedésre hát a kedvesség meg minden ez ilyen alap dolog de nekem ami fontos hogy törödjön velem, és tisztelje a véleményeimet és a döntéseimet, tisztelje a privát életem ami egyedül rám tartozik. Szoval tiszteljen mert én is megfogom adni azt a tiszteletet neki. És szerintem igy működik jol egy kapcsolat :)

Az ismerkedés ahol a sors akarja :D

2017. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mit nézek meg egy srácon ez egy nagyon jó kérdés. Sosem a népszerű mindenkinek tetsző super sexy suli fenegyereke kategóriák jöttek be. Először talán a szemét nézem meg aztán az egész arcát a haját tetszik ha valakinek barna haja van vagy szőkés barna( abból tudom hogy igazán tetszik ha le is van borotválva a haja teljesen akkor is vonzónak találom). Alkatra nem kell izmosnak lenni csak egy normális fiú alak is jó de az izom se hátrány. Mindenképpen legyen sportoló. Legyen erősebb nálam ami nem kis kérés ebben a mai világban. Korra úgy a 15-17 éves korosztály az ami igazán tetszik. Belső érték : vicces,okos,legyen saját egyénisége, az hogy rendes az relatív fogalom, tőlem aztán lehet perverz is amíg nem kezd idegesítő lenni vele. Bulikba nem nagyon járok, mint ahogy az elöttem levők mondták a suli az amolyan hely ahol lehet ismerkedni, konditeremben esetleg, edzésen,ha pedig utcán odajönnének az hízelgőnek tartanám sőt bárhol ahol odajönne tök normálisan kedvesen csajozos duma nélkül mert azok gázak őszintén oda kell menni.
2017. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen az orrlyuk az,ami nekem egyből szembeötlik egy fiún.
2017. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!