Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak a csajnak pontosan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jancsi123456123 kérdése:

Mit mondjak a csajnak pontosan?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy a csaj leadta jeleket hogy legyen valami mindig mosolyog mondja milyen cuki vagyok meg nagyon bírlak (és ezt csak nekem mondja)szóval gondóltam mekérdem hogy: Bejövök neked? és akkor gondolom kérdezi hogy mért én bejövök neked és akkor mondanám hogy: eléggé vagy nem tudom valami ilyesmit és akkor mondjuk mit csináljak utána hogy ez így lezajlott? Nem tudom kérdezem meg hogy nem akarsz járni? (de az meg milyen gázuk hangzik nem?) Hivjam el valahova? Vagy így pusziljam meg?

Na ja létszi írjátok le hogy ti mit csinálnátok.


15F



2017. dec. 6. 21:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem ezt mond:Eljönnél velem teázni (itt mond ki a nevét akkor tuti hogy fogja tudni hogy érdekel és figyelsz rá.)Vagy hívd el kajálni és legyél tisztelet tudó.
2018. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!