Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire lehet gond, hogy nem...

Mennyire lehet gond, hogy nem volt még párkapcsolatom, de nem szeretném kiélni magam, hanem inkább szerelmen alapuló párkapcsolatot keresek?

Figyelt kérdés
Én már elmúltam 20 éves, de van egy pár haverom akik azzal nyaggatnak, hogy keressek egy nekem nem tetsző lányt és essek túl rajta, fektessek le minél többet utána keressek olyan lányt aki tetszik. Szerintem szánalmas amiatt lefeküdni valakivel, mert hogy gyakoroljak rajta és amúgy sincs ehhez gusztusom. Inkább bénáznék egy olyan lány mellett, aki tetszik és komolyabb szándékai vannak, mint szánalomból túlessek rajta. Nekem nagyon nem tetszik ez a társadalmi felfogás. Tudom, hogy mostanában ritkaságnak számít amit mondok, de nekem fontos az, hogy olyan lánnyal legyek együtt, akit szeretek és tisztelek, volt olyan időszakom mikor nem így gondolkoztam, de az már elmúlt.
2014. okt. 12. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Dicseretes.. De vigyazz, en is igy kezdtem, es 5-6 evre ra kitort rajtam a szakitasom utan a kiélni vagyas... Nem volt pina biztonsagban korulottem :D persze amikor ismet lett kapcsolatom, vissza vedlettem normalissa
2014. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet.Annyi különbséggel,hogy volt már kapcsolatom,de szerencsére hamar kiderült, hogy nem illünk össze,így nem is történt szinte semmi.

Én biztos nem fogok rajta túlesni,azért mert mások ezt mondják.Vannak elveim,ahhoz tartom magam,azt csinálom ami szerintem jó.

Számomra a szex semmit nem érne olyan nővel,akit nem szeretek,nem tisztelek.

Jó látni,hogy nem én vagyok az egyetlen,aki így gondolkodik.A környezetemben sajna igen.

A kérdés: Megéri jónak lenni?

2014. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, ha mellé határozott vagy. Nekem ez hiányzott belőlem és elég nehezen tudtam megteremteni, de sikerült!
2014. okt. 12. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!