Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy csak barátként néz rám?

Figyelt kérdés
Mikor reggel bemegyek a suliba mindig köszönünk egymásnak megölel 1 nap 3x is és szinte minden órában néz engem de mikor ránézek úgy csinál mintha nem is engem nézett volna. Most lesz szombaton egy előadás és hát megkérdezte hogy leszek-e a párja mondtam neki ,hogy persze:) meg mindig mellém ül viszont nem merem elmondani neki mert félek azt mondja hogy ő nem érez semmit :( barátnőm szerint tetszek neki de nem vagyok biztos benne:/

2017. dec. 14. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ezek alapján kéne megítélni a dolgot, szerintem sem csak egyszerű barát vagy számára. Ezt főleg az árulja el, hogy próbálja leplezni, hogy téged nézett.


Viszont ha jól hámozom ki, akkor kettőtök közül te tartozol a női nemhez, ami annyit tesz, hogy illene neki, férfinak megtennie az első lépést. Én a helyedben bátorítanám kicsit arra, hogy merjen lépni, ha szeretne valamit. Illetve keresztkérdésekkel azért ki lehet csalni belőle, hogy mi is a helyzet, de erre konkrét megoldás (kérdés) nincs, hacsak nem építesz fel egy előre meghatározott beszélgetést, amit lehetetlen. Esetleg még barátnőd tudna kicsit nyomozni, de ezt annyira nem javaslom, mert jobb, ha te magad látod, mire és mit reagál.

2017. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még tetszel neki.:)
2017. dec. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*meg
2017. dec. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hány évesen? Ha 10-14 akkor tuti, én is ezt csináltam akkor kis beszarin haha. 23/f
2017. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló

múltkor barátnőm megkérdezte tőle hogy tetszik neki valaki de nem akart válaszolni...Meg ,hogy össze jönne-e osztálytársal azt mondta igen:). Igazából sokszor van olyan ,hogy egymást nézük folyamatosan és úgy érzem lehet tetszek neki ha megkérhetlek írsz nekem privibe?:)

#2 válaszoló én is remélem majd kiderül legfeljebb írok :)

#4 válaszoló én 13 ő 14 :)

2017. dec. 15. 17:38
 6/8 anonim válasza:
Haha, akkor szerintem tuti. Sok sikert!
2017. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Köszi:3:) ha nem sikerül akkor így jártam:D
2017. dec. 15. 18:06
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok segítsetek kérlek

Szóval ma kiderült hogy tetszik az egyik osztálytársamnak a fiú és irigykedik rám mert megölelt a fiú és mondtam neki hogy a csaj irigykedni fog ő meg mondta hogy nem érdekli már a csaj úgy nézett rám hogy "mindjárt megölek" és apámmal beszéltem azt mondta hívjam el randizni ha ő nem akar vagy nem mer akkor én hívjam el szóval jövőhéten elfogom hívni írjatok privibe ott hosszabban elmondom segítsetek kérlek:D

2017. dec. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!