Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a gimimben. Nagyon kedves,jó fej,aranyos,figyelmes,őszinte stb. Nagyon tetszik. Viszont barátnője van. Már 1 éve és 3 hónapja járnak.

Két héttel ezelőtt rám írt. Regeteget beszélgettünk és szíveket írtunk/ még mindig írunk. Olyanokat kérdezett hogy milyen fiúk jönnek be, van valaki aki tetszik nekem, volt már-e barátom. Minden ilyen fiús témáról kifagatott. Azt írta hogy nagyon aranyosnak,kedvesnek,cukinak és nagyon szépnek talál. Megkérdezte hogy elégedett vagyok-e a testemmel? Elmondtam hogy igen mert nagyon sokat sportolok és így elégg csínos alakom van, amit elég sokszor megkaptam már fiúkatól. Erre a fiú aki tetszik azt mondta hogy igen tényleg nagyon csínos vagy és nagyon szép, te vagy az egyik legszebb lány akit láttam. Sok bokot kaptam tőle hogy milyen kedves,aranyos, csínos és szép vagyok. A legjobb barátom azt mesélte hogy a suliban mikor tesijük van sokszor szokott rólam beszélni hogy nagyon kedves,jófej és szép vagyok. A barátnőjének is ezt mondta. Megkérdeztem hogy írhat velem egyáltalán szívet, nehogy a barátnője féltékeny legyen. Erre azt mondta hogy nem tudja de nem is nagyon érdekli. Csak velem meg a Barátnőjével ír szívet.

Amikor az egyik automatához mentem vizet venni a barátnőmmel utánnunk jött. De én nem vettem észre. A barátnőm szólt rám hogy forduljak meg. Mikor megfordultam annyit láttam hogy mosolyog mint a vadalma és hogy tényleg egy 10 centire ált tőlem. Nagyon megilyedtem (mivel nem tudtam hogy pont ő áll mögöttem) erre azt kiabáltam hogy " a pics@ba" és lenéztem a főldre és nem mertem rá nézni. Barátnőm azt mondta hogy mikor háttal áltam nagyon közel ált hozzám és hogy aranyosan nézett egész végig és mikor azt mondtam hogy a pics@ba csak mégjobban mosolygott és hogy le se tudta venni rólam a szemét. Olaszon nem volt egyszer a tanárunk és felkelett mennünk az ő osztályába. Barátnőm azt mondta hogy rengetegszer nézett. Tegnap az egyik haverja meglátott a folyóson és egyből elkezdte a fiúnak aki tetszik a nevét kiabálni és hogy most azonnal jöjjön ki. Mivel nem jött ki bement a haverja és modnta hogy gyere már mert ittvan. Én voltam az eggyetlen lány akkor a folyóson.Ma szabad órán nekik pakolniuk kellet a karácsonyi díszeket. Mikor az egyik osztálytársam megkínálta kekszel vett egyett és nem feltünően engem nézett. Barátnőm és tesóm szerint írtó cuki volt. Ő nem az a játszadozós fiú. Még a legjobb barátom aki 7 éve ismeri őt is azt mondta hogy ő (a fiú aki tetszik) lenne az utolsó ember a világon aki egy lányal játszadozna.

Valyon tetszek neki?


Bocsánat ha van híbám. Már rég nem élek Magyarországon.



2017. dec. 15. 19:34
 1/4 anonim válasza:
Elegge egyertelmu
2017. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ne szopjátok már be. KAMU.


Valyon senkinek nem tűnik fel, hogy a kérdező minden mondatban felsorolja, hogy a fiú szerint milyen kedves, okos, csinos, vicces, szép, aranyos, jófej és cuki?


Az lehet, hogy ezeket a fejében elképzelte és szeretné, ha ilyesmi történne vele, de hogy a valóságban nem így volt, az 100%.

2017. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: Köszönöm a válaszodat!


2 válaszoló: Azt hogy okos egyszer sem írtam de ne törödj vele.Azért írtam ezt mert igaz. Tényleg ezeket mondta a haverjainak meg a barátnőjének. Nem kell elhinni, nem vagyok rászorulva hogy elhidd hogy ezt mondta. Hanem tetszik ne írj kommentet, vagy legalább akkor privátba írj.

Szerintem senki de tényleg senki nem süllyed olyan mélyre hogy ilyeneket kitaláljon. Nekem időm se energiám nem lenne annyi hogy ilyet kitaláljak. Legyél szíves ne magadból kiindulni.


Ui: Bocsánat ha van helyesírás hiba nem élek már Magyarországon.

2017. dec. 16. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába írogatsz privátot, akkor és azt válaszolok, amit akarok, ha nem tetszik, hát így jártál. Nem kéne ilyen átlátszó meséket kitalálni és akkor nem buknál le azonnal. :D Kicsit túl sok Alkonyatot olvastál és beleélted magad, semmi baj, kislányokkal előfordul.
2017. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!