Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez valamit irantam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irantam?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nagyon tetszik nekem. Egyszer az egyik baratom tanacsara bevalottam neki hogy tetszik. Elmondta hogy imad engem de csak baratilag. Azota mar sok minden törtent...

Fogtuk egymas kezet, simogatott, ölelgetett stb. Mindent elmondott nekem. Moziba fogtuk elöször egymas kezet, aztan a suliba is.

Mikor egyszer ra kerdeztem hogy ez az egesz barati-e, azt mondta hogy nem tudja, dehogy mi nem fogtuk egymas kezet es ha simogatott vagy fogdosott nem volt ugy. Szoval ez az egesz megse törtent.

Kicsitt beidegeltem magam es azt irtam neki hogy rendben amugy is csak barati volt az egesz. Azota egyszer se simogatott vagy fogta meg a kezem. Rengeteget veszekedtünk azota, minden hülyesegen. Probaltam elfelejtenni, ezert mas fiukkal is elkezdtem irni. Mikor megtudta mindenert engem hibaztatott. Bunkon viselkedett velem. Mindent a felyemhez vagott. Volt egy fiu akivel nagyon sokat irtam es egy kicsitt be jött nekem. Mikor a baratnomnek elmondtam elorditotta magat hogy jajj de cuki hogy tetszik valaki (a tetszes durva kifejezes volt). Amikor a fiu aki tetszik meghallota elkezdte fagatni a baratnom hogy ki az, es hogy miert tetszik nekem az a fiu, mi különleges van abban a fiuban hogy nekem bejön es hogy nagyon tetszik-e nekem. Baratnom szerint feltekeny lett. Azota megprobalt engem simogatni es velem kezet fogni, de ellöktem mert eddig csak piszkalt mert mas fiukkal irok es most mikor megtudta hogy van valaki a kepben megint elkezd fogdosni. Töbször elkellet löknöm a kezet.

E nap utan elkezdett ket nagyon jo baratnommel irogatni (szivekel) es minden fotolyukra szives kommenteket ir. Megőritt.

Karacsonyi ajandekozasnal öt huztam ki. Ps4 kartyat vettem neki amin 20€ van. Csak 10€ keretben lehetett valamit venni de en szeretek tulozni es nala meg nem is bantam. Nem tudom kitol de valaki mondta neki hogy eleg draga lett az ajandeka. Azt mondta hogy kifizeti. Kiakadtam elmondtam hogy nem kell mert ez ajandekozas es hogy nem fogok tole penzt elfogadni es hogy nekem semmi nem kell tole. Ezutan sok mindent a fejemhez vagott. Baratnom szerint azert ir pont ezzel a ket lannyal mert tudja hogy ok nekem egybol elmondjak hogy sziveket irnak meg stb.

Oszintem most mar nem tudom hogy mit gondoljak.

Nem tudom hogy miert ilyen. Tetszek neki? Vagy miert ilyen?



2017. dec. 17. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Nem vagyok a helyedben, de én elé állnék és konkrétan ezt mondanám neki: "Hallod, mi bajod van? Egyszer közel engedsz magadhoz, máskor taszítasz magadtól. Tetszek neked? Érzel valamit irántam? Úgy érzem mintha csak játszanál velem."

20/L

2017. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk. Amit tudni kell a fiúról hogy nem olyan aki csak úgy mindenkivel kezet fog. Ha lányokról van szó nagyon szerény
2017. dec. 17. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam priviben :)
2017. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!