Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nos,május körül neki állt tetszeni egy osztálytársam...az osztályom tipik "csajai" valahogy megtudták és júniusban (7. végén) el is mondták neki..úgy h bele se eggyeztem ráadásul ott volt tőlem kb 3m-re...aztán elkezdődött ugye a 8. és a srác fokozatosan neki állt kerülni és egyre bunkóbb lenni velem.. többször is próbáltam "elfelejteni" de egyszer sem sikerült.. már inkább hozzá sem szólok,mert még neki áll feljebb..nem tudom mit kéne tennem...nem igazán akarok le mondani róla..

tudtok valami tanácsot adni? :/ 14/L



2017. dec. 17. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
EZ TELJESEN ÉN VAGYOK. Csak velem nem kezdett bunkó lenni de ugyan úgy került egy darabig ahogy téged. Nagyon depis lettem emiatt hogy nem tudtam elfelejteni de utána szépen lassan egyre kevesebbet gondoltam rá és kiszerettem belőle... Az idő mindent megold. Igaz hogy nekem ez 2 évig tartott de a végére csak sikerült... Pedig rengeteg mindennel próbálkoztam, csaja is lett de nem vált be semmi. Minél jobban el akartam felejteni annál nehezebben ment. Ne görcsölj ezen, majd elmúlik magától. ❤
2017. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!