Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akivel rengetege...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel rengeteget beszélünk facebookon (kegtöbbször ő ír rám). Úgy vettem észre, mintha tetszenék neki. Többi lent ?

Figyelt kérdés
A csajnak elkezdte csapni a szelet egy "álomfiú"...nyomában sem járok neki. De a fiú más városban lakik. A lány szokott mesélni a fiúról, meg screenshat küldd a beszélgetésükrők. Mindig kikérdi a véleményem a fiúval kapcsolatban, hogy találkozzon-e vele stb.. Én persze támogatóan álltam hozzá, bíztattam, pedig nagyon zavaró a dolog. Vajon van esélyem nála, vagy csak barátként tekint rám?
2017. dec. 23. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Depressziv vagy. Regebben ki mozdultunk az utcara nem volt ilyen hogy virtualis kepzelgeseket gyartsunk.
2017. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak barátként tekint rád. De egy nagyon jó barátként. Hiszen megosztja veled a tulajdonképpeni legtitkosabb beszélgetéseit. Ha akarna tőled barátságnál többet, szerintem nem küldene ilyen screenshot-okat.

(Ez viszont később még változhat, lehet, hogy megváltozik rólad a véleménye, máshogy fog egyszer rád tekinteni. Ezt sajnos nem lehet előre tudni)

2017. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkoztam hogy vajon ezzel akar féltékennyé tenni?
2017. dec. 23. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Facebook. Felfogtad nem valosag. Ebredj mar fel kis gyerkoc.
2017. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!