Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a buszsofőröm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a buszsofőrömbe. Mit kene csinálnom most? Mondjam el neki vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 15:33
1 2 3 4
 31/36 Kis Csődör válasza:
44%
Játszd el hogy rosszul vagy amikor kevesen vagytok a buszon
2018. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Igen és?
2018. ápr. 20. 21:05
 33/36 anonim ***** válasza:

Miaz hogy igen es?

Ebbol nem esik le az hogy akkor a segitssegedre siet es ebbol kisulhet valami jo?

Elmondani szerintem inkanbb ne..

2018. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Hat jo oké akkor ott segít és ha meg se lesz így semmi akkor nem jatszhatom ezt el minden nap
2018. ápr. 24. 14:58
 35/36 anonim válasza:
Azóta lett valami? Amúgy honnan tudsz róla ilyen sok mindent? Kicsit beteg...
2018. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Azóta meg nem lett semmi mert kb egy hete nem tudtam busszal hazamenni ezért nem találkoztunk.

Hat egy faluban lakunk és itt többet tudnak az emberek egymásról, innen tudok én is ilyen sok mindent róla.

2018. máj. 2. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!