Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érhetném el, hogy rájöjjö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy rájöjjön, mit is érez?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe én nagyon szerelmes vagyok. Már nagyon sokat beszélgettünk, nagyon jól ismerjük már egymást. Neki én vagyok az első, aki iránt így érez. Épp ezért ő nem is biztos benne/egyáltalán nem is tudja mit érez. A barátnői is mondják, hogy totál belém van esve, meg én is úgy érzem, hogy szeret engem, de ő ezt valamiért mindig tagadja. Nem tudom, hogy esetleg olyan dolgok gátolják, mint pl.: 3 év korkülömbség (Ő 14, én 17), vagy hogy túl fiatalnak érzi magát ehhez, vagy fél, hogy mit szólnának hozzá a szülei/barátnői, vagy mert teljesen más társaságban mozgunk álltalában, vagy miért? Hogyan lehetne megértetni vele, hogy ő igenis szerelmes?

2017. dec. 25. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő igenis tudja hogy szerelmes beléd csak tagadja de legbelül ő is tudja csak nem akarja bevallani tudod ez egy lány számára nehéz meg lehet hogy fél hogy majd ezért cikizik páran meg ilyesmi
2017. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te hogy éreznél, ha valaki meg akarná neked mondani, hogy mit érzel? Nem neked kell megmondani neki, hogy ő mit érez, magától kell rájönnie. Miből gondolod, hogy ő szerelmes? A barátnői honnan tudják, hogy beléd van esve? Elmondta nekik?
2017. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 nek: Nem tudom, hogy elmondta-e nekik, de gyanítom, hogy igen. Én meg egyszerűen érzem hogy szeret, és több kis jellel is utal erre (ha megölel, hosszan szorít magához és csak lassan ereszt el úgy, hogy végigsimítja a karomat, sokszor keresi a tekinteemet, mindig ugy helyezkedik, hogy rámlásson stb...) És természetesen nem akarok azzal rárontani, hogy "tudom hogy szeretsz, valld már be" hanem érdekelne, hogy van-e erre valami jó kis praktika, valami ami elég utalás neki arra, hogy rájöjjön mit is érez.


#1 esnek: El tudom képzelni, hogy ez mennyire nehéz lehet egy lánynak is, de gyakorlatilag nem kell a kudarctól félnie, mert ő tudja, hogy én szerelmes vagyok belé. Én magam mindtam el neki. Azért meg ki cikizné, hogy van barátja, és boldog tud lenni vele?

2017. dec. 25. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen esettel találkoztam úgy egy évvel ezelőtt. Egy barátnőm ugyanezeket a kétségeket fogalmazta meg egy sráccal kapcsolatban, akibe egyébként baromi szerelmes volt és még mindig az, mert azóta összejöttek, és tök jjól elvannak együtt. A barátnőmnek csak idő kellett, és az, hogy a srác ne adja fel, persze nem kell nagyon nyomulni, cssk szimplán továbbra is éreztesd vele finoman, hogy mennyire szereted. Tényleg az lehet, hogy nem érzi magát késznek és igazából szerintem ez egy jó dolog valamilyen szempontból, mert figyeli magát és mélyebben vizsgálja a dolgokat.
2017. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze valamilyen szinten ez hasznos dolog, de mindenkinek véges a türelme...
2017. dec. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!