Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy kicsit magába nézzen és elgondolkozzon, hogy a szavaknak és tetteknek súlya van?

Figyelt kérdés

Egy ideje randiztam egy lánnyal, már az első alkalomnál éreztem, hogy ez több, mint az utóbbiak. Nagyon jól elvoltunk, életem egyik legboldogabb szakasza volt, aztán egy hirtelen pálfordulatot vett az egész. Először csak elfoglalt volt, aztán alig-alig beszéltünk. Én elmondtam neki, hogy érzem, hogy valami baj van és azt mondta idő kell még ennek, miközben sokszor beszéltük, hogy nem sietjük el a dolgokat..és nem is tettük.

Úgy csókolt, mint még soha senki, úgy ölelt, hogy tényleg melegséggel töltött fel.

Ezek mellett sok célzást tett a jövőnkkel kapcsolatban (gondolok itt olyan dolgokra, hogy a szülei majd mennyire FOGNAK szeretni engem és hasonló dolgok), ráadásul hónapokkal előre tervezett.

Megbeszéltük, hogy találkozunk és elmondja, mi történt. Gyanakszom arra, hogy talált valakit magának.

Mit tegyek? Tudom, hogy mi vár rám, nem is fogom erőltetni a dolgokat, továbbállok, viszont szeretném kicsit rávilágítani a dolgokra, hogy ilyet nem tehet, hogy valakinek össze-vissza mond minden szépet s jót, aztán elfut, mint egy gyáva kutya. Úgy érzem, hülyét csináltam magambol és mindent, amit tettem érte értelmetlen volt, kidobott idő.

Kiváncsi vagyok, ti mit mondanátok neki, hogy egy csöppet elszégyellje magát és érezze magát rosszul emiatt..fiatal még, tanuljon belőle.



2017. márc. 12. 01:36
 1/2 anonim válasza:
Sajnálom, ha ez így történt veled. Sajnos vannak olyan emberek, akik csak úgy összejönnek valakivel, csak vonzódnak a másikhoz, és majd lesz valahogy. Idő múlik, és mivel érzelmileg soha nem alakult ki nála semmi mélyebb, így kezd távolodni, nem bír már hozzád érni. Mivel szabadulni akar tőled, semmi szemrehányás nem fog hatni rá, egyik fülén be, masikon ki... én annyit mondanék neki, hogy nem kellett volna párkapcsolatba keveredni, ha nem volt 100%-osan fülig szerelmes. Te nem kényszerítetted, hogy veled legyen. Ne könyörögd magad vissza hozzá, nem lesz jobb.
2017. márc. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanígy történt, csak a lány egy idő után bocsánatot kért, mert nagyon csúnyán lekoptatott fbn, aztán mondogatja nekem, hogy ilyen helyes fiu fogta meg a seggét, meg hogy ezerszer viccesebb volt a srác mint én stb... pedig szívem lelkem kitettem érte, mégse volt jó neki. Tanulság: ha a beledet kiköpöd az se jó. Ha nem teszel érte semmit az se. A vége mindkettőnek ugyan az lesz...
2017. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!