Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók romantikusan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók romantikusan?

Figyelt kérdés

Találkozok egy lánnyal, akivel már egy hete beszélek, videochatelünk is sokat, és nagyon tetszünk egymásnak, tudjuk, hogy járni fogunk. Holnap találkozok vele, ő is szeretne csókolózni már nagyon, de mondott olyat, hogy legyen romantikus. Csak így fiú fejjel ezt nem teljesen értem, mindenkinek már. Mikor leírtam neki, hogy megfognám a derekát, szorosan magamhoz húznám és hosszasan szemébe néznék aztán megcsókolnám, az nagyon tetszett neki.

Szerintetek is jó így? (Már smároltam, csak kb fél éve)

Nektek van romantikus csók történetetek/ötletetek?


16/f


2017. dec. 30. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, csak mindent lassan csinalj. Ha ugy van, a hajat mondjuk lassan tedd a fule moge, igazitgasd. :)
2017. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!