Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszterházy polla kérdése:

Mit csináljak ha egy fiú szerelmes belém, de én nem, és nem akarom őt megbántani?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom aki bevallota nekem, hogy érez irántam valamit. Nem akarom meg bántani de nekem nem igazán az esetem. Mit tegyek?

#megbántás #szerelmes nem
2017. dec. 30. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mond el neki amit itt: Nagyon jóba vagyunk, de csak barátként tudok rád tekinteni.

Ennyi. Egy elutasítás mindig fáj, de jobb, mintha hazudnál vagy sunyiznál előtte megadva neki azt a felesleges reményt, hogy "hátha".

2017. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló nagyon szépem köszönöm. Bár a fiú eléggé egy érzékeny srác megpróbálok a lehető legfinomaban megmondani!
2017. dec. 30. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
mondd el az igazat
2017. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!