Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el egy pasinak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy pasinak hogy szeretem ot vagy mit csináljak hogy rájöjjön?

Figyelt kérdés
Meg nem nagyon beszéltünk de én akkor is szerelmes lettem bele, azt hittem hogy ez csak egy fellángolás ezért nem is foglalkoztam vele de ez mar több mint másfél hónapja tart bennem, csak annyi hogy köszönünk egymásnak minden alkalommal mosolygunk meg néha szemezunk. 17/L o pedig 25/F

2017. dec. 31. 14:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
Erre van egy jo tumblis taktika 😂 mond neki hogy szerelmes vagy egy fiuba de nem tudod hogyan kene elmondani, es o fiu ezert azt gondolog tud segiteni. Erre nem tudni mit alaszol de a vegen hozd ki belole azt hogy o az akibe szerelmes vagy. Lehet azt mondja hogy siman mond el a kiszemeltednek es akkor mond azt hogy akkor megfogadom a tanacsod. Te vagy a kiszemeltem. Ez peldaul jo otlet csak eleg tumblis 😂😂😂
2018. szept. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszii utolsó ez nagyon jo😁
2018. szept. 15. 07:57
 13/13 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2020. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!