Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám semmissé tenni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám semmissé tenni az érzéseim egy fiú iránt?

Figyelt kérdés

Hali. Szóval, a helyzet az, hogy körülbelül október óta tetszik egy fiú az osztályomból. Eleinte elég távolságtartók voltunk, de aztán felfedeztük hogy több közös is van bennünk, így elég jóban lettünk. (Pl. van hogy kettesben megyünk el valahova egy hétvégén, stb) Azt hiszem ő is kedvel engem, erre több jelet is adott, de például csók, vagy "vallomás" nem volt még, azt hiszem, hogy ez jobb is.

Több okom is van. Mármint oké, szerelem egy tök jó dolog, de itt van egy nagy hiba...én. Mármint, a személyiségem szörnyű, olyan tipikusan minden srác rémálma. A srácnak van több lány barátja is, akiknek tudom, hogy van barátjuk, semmi okom nem lenne féltékenységre, mégis mikor csak egy lány hozzá beszél, teljesen elönt a düh. Emellett sértődékeny vagyok, képes vagyok azon sírni, ha írok neki Messengeren, és ő nem ír rá semmit 2 órán belül. Ha már Messenger, sokszor ír, aminek örülök, mégis (a valósággal ellentétben) itt úgy érzem, tök bunkó. Mindig rövid válaszokat ír, gyakran úgy érzem, csak azért ír rám, hogy "idegesítsen" azzal, hogy bunkózik. De tényleg, a valóságban tök rendes, itt meg nem, és nem értem miért...

Khm, lényegre törve, tudom hogy velem van itt a hiba, és próbálok is ezen változtatni! Igyekszem nem kiakadni, mély levegő, mosoly, elterelem a gondolataim, és tök jól el is vagyok, de aztán valahogy mindig, például mikor este fekszem az ágyban, eszembe jutnak az ilyen dolgok, és elkezdek bőgni. Ez nem egészséges, és tudom hogy jobb a srácnak is, meg nekem is ha megkímélem őt ettől az egésztől. Csak az a probléma hogy osztálytársam, sőt, egyfelé is lakunk úgyhogy gyakran együtt buszozunk is, enyhén szólva sokat látom. De szeretném elfelejteni, csak nem tudom hogyan. Valakinek ötlet...? 15L



2018. jan. 3. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Foglalkozz azzal ami érdekel, ismerkedj új fiúkkal és legyen kitartásod, az idő majd elrendezi :)
2018. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ne aggódj, majd megtanulod, amikor egy másik srác szeretni fog téged. Őt meg majd te nem fogod tudni értékelni..
2018. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Teljesen ugyan olyan a személyiséged mint nekem. Én is tiszta féltékeny és sértődékeny tudok lenni! :D
2018. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én egy osztálytársamba 3 éven keresztül szerelmes voltam, aztán jött egy másik fiú. (Már ő se jön be) Az előző egyáltalán nem tetszik. Na szerintem értetted a lényeget, figyelj fel másik fiúkra, de ha nem tudod elfelejteni, akkor próbálkozz, ne add fel! És én is ugyanígy vagyok most, csak ő egy ovis társam volt, és több mint 7 éve nem láttam. És szoktam vele beszélgetni messengeren. De ő nem nagyon szokta megnézni, és valamikor nem is válaszol. Én nayon szeretnék vele talit, de még nem nagyon akartam rákérdezni. (Bocsi hogyha értelmetlen amit írtam, de szerintem megértetted a lényeget)
2018. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szertintem egy 15 évesnek nem a fiukkal kell foglalkozni.Elég baj hogy a 15 éveseknek már a fiuzáson meg a szexen jár az esze.
2018. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!