Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányom és egy roma fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom és egy roma fiú?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rasszista.

A lányomnak volt egy egy éves kapcsolata és miután szakítottak rettenetes állapotban volt. Manapság észrevettem rajta, hogy nagyon boldog és mindennél jobb így látni igaz de... kiderült hogy a barátjának a családjában van cigány vér ami engem nagyon zavar de nagyon. A srác maga egy rendes, szépen beszélő, elegáns fiú látszik, hogy jól volt nevelve és nem teljesen cigány.. de mégis zavar mit tegyek?



2018. jan. 7. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha boldoggá teszi a lányt nem bántsa meg semmilyen formában mi akadálya lehetne?!Vannak rendes roma emerek is.Érthetők a kétségeid de nem szabad a borítóról meg ítélni egy könyvet...mind emberek vagyunk!
2018. jan. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, és mindenki más. Szerintem az első válaszoló leírt minden helyes pontot. + Énis megerősítem a válaszát. :)
2018. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

sok ilyen magyar-cigány párt láttam már, volt olyan hogy a cigàny fiúba csak egy vonóval volt, pl az apja fél cigány

hiába rendes csávónak ismertem jó pár cigány fiút, egyet se láttam úgy hogy normálisan bánt volna a párjával, egy idő után mindegyik ütötte a magyar barátnőjét esetleg fenyegette is, akkor a tavaji 9.es lányok közül 3at tudok aki terhes lett mind a 3nak cigány volt a barátja

lehet itt mondani hogy van kivétel, meg hogy rasszista vagyok de láttam eddig 50 ilyen magyar-cigány párt, egyiknek se lett jó vége...

leget hogy 100ból van 1-2 kivétel, de nem a lányomon kísérletezgetnék az biztos...

mikor látok olyat hogy csávó a csajt behúzza a folyosóra ahol nincs kamera és rendesen rugdossa is a barátnőjét, nem csak üti, és ilyenkor még az ilyen a szar meg a rasszista mert számon kérem rajta, hogy mért érzi magát nagyobbnak mert megver egy lányt??

de mindjárt le is leszek pontozva mert "rasszista vagyok"

2018. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én attól egyáltalán nem félek, hogy megverné a lányom, hiszen NAGYON JÓ iskolában van a fiu nincs magaviseleti problémája és a tanulmányai sem rosszak egyébként.. Csak mégis nem akarom, hogy minket beszéljenek az emberek, hogy a lányom egy cigánnyal állt össze...
2018. jan. 10. 01:25
 5/5 anonim ***** válasza:

a mi iskolánk is elitnek számít/számított, magas követelmény szint volt, sokan ott is hagyták

volt pár cigány gyerek, 4fölötti átlaggal, még szaktanárit se kaptak soha, pedig nagyon szívesen osztogatták mindenért, de azok is verték a barátnőjüket

2018. jan. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!