Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lányom romák bűvkörébe...

17 éves lányom romák bűvkörébe került. Van itt olyan szülő, aki hasonló cipőben jár (t)?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 18:29
1 2 3 4
 1/35 Trafó1 ***** válasza:
77%
Szedd ki onnan mihamarabb.
2014. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
61%

Nem is tudtam, hogy a cigányoknak van bűvkörük. Szerintem csak bűzkörük van.


A kifejezés, amit kerestél: mondjuk romák befolyása alá került, vagy romák társaságába keveredett.

2014. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
40%
eloszor szerintem beszelgess vele el es ha elmondja h miert van veluk es ha minden jo akkor nincs baj.nem mindegyik rossz akaro.
2014. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%

Hidd el némely cigány a saját fajtáját utálja.... példa:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__62749..

2014. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
66%

Istenem miért kell mindenbe belekötni?! Nem érted a mondanivalóját 2-es?

Pakold össze a kisasszony ruháját egy zsákba, és lehet húzni a putriba!

Rá kell ijeszteni.

2014. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
52%
Én is ebben a cipőben járok. 17 éves a lányom és sajnos olyan suliba jár ahol sok a roma. Megkedvelte őket és barátkozik velük sőt odáig jutottunk h szereti, védi is őket :(
2014. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
60%
Szakítsd ki a közegből. Új suli, új környék. Mással nem fogsz rá hatni.
2014. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
okoskodhatunk itt mind ha nemlatunk a dolgok moge;ugyan is en mindig azt mondom mindennek megvan a miertje
2014. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
80%

nem egy lányról tudok akit fel is csináltak, ugyanez a szitu, ill. kislány tovább tanul másik város, kolesz, szabadság, hormonok, stb


tényleg nincs más, ki kellene venni, dehát egy suliból..

2014. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
83%

Az kéne még csak, hogy anyuci összecsomagoljon a kisasszonynak, lesz olyan buta és átcuccol a cigókhoz, aztán majd összeverve 3 gyerekkel, rongyosan jön haza pár év után...

Nekem van egy ismerősöm, egy tiniribi, akinek nagyon tetszenek a néger rapperek meg a rosszfiúk, ezért egy igazi rosszfiúval jött össze. Nem elég hogy agresszív cigány, iszik és nyugtatókat szed, meg persze drogozik is. Eleinte tetszett a csajnak, mert állati jókat szexeltek, csak amikor a srácnak valami nem tetszett, jól elverte, pl hajánál fogva rángatta ki a kocsmából, nekiment még a csaj nagyanyjának is! A vége az lett, hogy Gárdisták védték a házukat a hordától, mert a csaj szakítani akart, de a srác már a tulajdonának tekintette. Aztán elült a balhé, azt hittük vége van, a csaj nem hívogatott már senkit hogy segítsen, mert a srác egy időre börtönbe került. De mikor kiszabadult, megint elkezdtek randizni. Szóval a csaj semmit nem tanult a történetből, totálisan behálózták, és annyira buta, hogy hihetetlen.

Na kedves kérdező: elbeszélgetsz a lányoddal, és elmeséled neki, hogy ez nem lesz jó, barátkozzon a saját fajtájával.

2014. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!