Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen verssel írhatnék rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen verssel írhatnék rá egy ismeretlen lányra?

Figyelt kérdés
Igazán tetszik, de még csak névről sem ismerjük egymást. Annyit tudom róla, hogy imádja a verseket, így kreatív akarok lenni és egy verssel akarok ráírni, de nem találok olyat, ami mutatja az érdeklődésem, de azért hanyagolja a szeret szót pl mert nem akarom azt se hogy túl nyomulósnak tünjek. Ötleteket szeretnék, ha tudtok ilyen verset.

2018. jan. 10. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj egyet te, amibe beleírod, hogy tudod, hogy nem ismeritek egymást, de érdeklődsz iránta és szívesen megismernéd..
2018. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leírhatnád, hogy kedveled, hogy benne a jót megleled. Mehet bele az is, hogy mi tetszik benne, meg az is, hogy talán valami lenne. De kérdéses, hogy a vers után mit tenne. Na, de félretéve ezt a pocsék versikét, amit most találtam ki, olvasás közben, én leírnám, mi az ami megfogott benne, és egy kis önkritika. :)
2018. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, azért kell az önkritika, hogy ő is megismerjen kicsit, jót-rosszat. 15/F
2018. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek a vers?!

Inkább írd le az érzéseid gondolataid. Ne legyél már nyálas,add önmagad!

2018. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért egy vers kicsit kreatívabb, mint egy sima szöveg. Egy versbe időt fektetsz, és ebből kifolyólag személyesebb. Szerintem nem nyálas.
2018. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajáttal
2018. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!