Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt. Egy évvel ezelőtt szakitottunk, és majdnem 3 hónapig külön voltunk. Ez idő alatt ő visszament az exéhez, akivel előttem járt. Ha jól tudom ők majdnem egy évig voltak együtt, de haragban váltak el, többek között a lány miatt történt a szakítás is köztük anno. Szóval amíg mi külön voltunk ők újra összemelegedtek. Aztán mikor mi újból összekerültünk, akkor egyből ott is hagyta az exet, akivel immár nagyon jó viszonyba váltak el. Azóta többször is szóba került ez a lány, mindig vita volt belőle. Főként amiatt, mert párom valahogy mindig áradozik róla ilyenkor, hogy ha akkor az exe nincs ott neki biztos bekattant volna meg milyen aranyos volt, mert foglalkozott vele, meg lepte finomságokkal stb. Azért nem értem, mert mikor először jártak pont a lány miatt ment szét a kapcsolat. ( Megcsalás, élősködés satöbbi.)

Egyébként amióta jó viszonyba váltak el szoktak beszélgetni is. Ugyan azt nem tudom miről és mennyit, de előtte évekig nem tartották a kapcsolatot. Vannak aggodalmaim, bár 100%, hogy párom nem csal meg vele, csak baráti szintű a viszonyuk mégsem tudom elengedni ezt a dolgot, nagyon sokszor eszembe jut. Az még nem is zavarna, hogy tartják a kapcsolatot, az inkább, hogy párom úgy beszél róla, mint valami nagy hősről, aki meg mentette a depressziótól, amíg mi külön voltunk. Holott előtte többször is szidta, ha esetleg szóba került néhanapján a lány, mindig negatív véleménnyel volt róla, most meg mintha istenítené, pedig nagyon sok szívfájdalmat okozott neki a csaj.

Nektek mi a véleményetek erről?



#ex #Kapacsolat
2018. jan. 3. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te bolond vagy.

Csökönyösen ragaszkodni ahhoz, ami nem működik, botorság.

2018. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ex nagyon bekavar, még a hatása alatt van. Vagy nem beszél vele többé, vagy szakítotok.
2018. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nincs véleményem.
2018. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a 100% elég lesz 50%nak is. Ennek a kapcsolatnak így nem sok jövőt jósolok.
2018. jan. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig is szerelmes volt még az exébe, és most még inkább. Ha a csaj egyet füttyent, téged ki fog dobni. Azért tartja vele a kapcsolatot, mert csak erre vár.

Tulajdonképpen te vagy az örök második ebben a kapcsolatban.

2018. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én azt gondolom erről az egészről, hogy kár volt kibékülnötök és újrakezdeni ezt a normális párkapcsolatnak nem nevezhető fost.
2018. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A neveben is benne van, hogy EX. Irjam tovabb?
2018. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!