Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk eggyütt a barátnőmmel , én 19 ő 17 éves . Az a baj hogy nem értem a szüleit , ritkán engedik hogy eljöjjön hozzám pedig mindig szívesen elmegyek érte autóval . 1 éve bisztos munkahelyem van 220 000 forint fizetéssel a szüleimmel van egy külön házunk fele fele arányban , nem akarom leirni hosszasan szerintem értitek . Egy normális embernek tartom magam nemvagyok sem agressziv nem iszom mindig kedves vagyok Vele mindent amit tudok meg adok nek de a szülei szinte hallani sem akarnak rólam , mikor felhozta kb 1 hete hogy bemutat megfenyegetett az apja , hogy látni sem akarés hogy be ne merjem tenni hozzájuk a lábam, nem is értem hogy mi szerint itélnek el ha nem is ismernek? Ha valamit rákérdez rólam a barátnőm el e jöhet avgy bármi egyből az a válasz ne s folytasd hallani sem akarok róla .... azon gondolkozunk hogy amnt betöltötte a 18-at ideköltözik hozzánk szerintetek jóötlet? A szüleim teljesen beleegyeztek persze mindent énfizetnék az ő részéről amire szüksége van .
2017. márc. 13. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, a barátnőd szülei nagy retardáltak. Sok sikert nektek.
2017. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak akkor várd el hogy elszakadjon a családjától, ha tényleg támogatod mindenben, gondoskodsz róla amíg tanul... ilyen körülmények között én simán bevállalnám... saját ház, biztos jövedelem... szeretettel várnám, a születésnapjától :)

aztán ha szülők megbékélnek, hogy a lányuk felnőtt, természetesen nem haragudnék rájuk, meg nem táplálnám az ellenségeskedést... mégiscsak a lány szülei... de ha nem képesek normálisan viselkedni, úgyis lelép a lány tőlük hozzád, és majd egyedül maradhatnak, s gondolkodhatnak

2017. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , Perszehogy eddigis mndeben támogattam a tanulásban , az Életben mndeben segítek neki , mindig mellete vagyok , és anyagilag is támogatom ha szükség van rá ! Nem várja el soha , sőtt egy nagyon rendes lányról van szó volt hogy elutasitotta a pénzt éjjel belecsempésztema bukszájába de észrevette és egyből egy kis cetlivel várt az asztalon a pénz hogy köszöni de nem fogadhatja el . Remélem minden sikerülni fog ! Egyébként soha nem áltam elutasítóan a szüleivel a mai napig szivesen megismerném őket de ők ezt ellenzik de a saját lányuknak se mondják el miért, nem értem őket
2017. márc. 13. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos én felnőtt vagyok és annyira mosolyogni és egyben sírni tudok az ilyen helyzetektől. 1- nyílván szigorúak a szülők, mert félnek hogy terhes lesz a lány idő előtt, vagy ront a jegyein, stb. A másik, hogy mivel még tanul előtte legyen érettségije. Az is előfordul, hogy a szülők nem olyannak akarják a lányukat tudni, aki 18 éves kora óta dolgozik, hanem mondjuk egy diplomatát vagy egy OKJ-s szakmával rendelkezőt. Na és mi van ha éppen azért tiltják tőled, mert mondjuk kevesebbet tanul, vagy rontott a suliban, és ez által a szülők negatívan könyveltek el téged?

és a legutolsó, ami a legfontosabb. Képzeld el a szituációt: Elköltözik otthonról 18 évesen hozzád, és összeveszik a szüleivel. Azután tegyük fel (mert még fiatalok vagytok) miből gondolod, hogy 5 év után még együtt lesztek? Ha szakítotok hova megy? a szüleihez nem biztos! Lehet szidni a szülőket, de lehet jót akarnak a lányuknak, csak ti ketten nem látjátok mi itt a gond.... én se akarnék a gyerekem mellé olyat, aki így gondolkodik és ennyire ellenem fordítja a lányomat, ne haragudj. Hiába van jó állásod meg pénzed meg házad, ha a lánynak nem lesz meg a legfontosabb: a szülők!

2017. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!