Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gimnáziumban tetszik egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnáziumban tetszik egy fiú egyel fölöttem jár és szeretnék neki valami kicsi ajándékot adni szülinapjára mit adjak?

Figyelt kérdés

Mivel nem beszéltünk még egymással nem akarok odaálni elé hogy tessék hanem area gondoltam hogy az osztályába rakom vagy ahol észreveszi nem tom segítenétek ötletet adni ?

Kérlek szerencsétlenek kíméljenek!😃


2018. jan. 18. 21:20
 1/6 Zoli780806 ***** válasza:
82%
Hülyeség, ne tedd.
2018. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Bakker! Manapság a csajok udvarolnak a fiúknak!?Nagyon gáz!

Elsőnek igaza van! Ne tedd!

2018. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg?
2018. jan. 18. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Borulj a nyakába és adj neki egy puszit. Ez igazi meglepetés lesz, és a reakció után az is elválhat, érdemes-e még vele foglalkoznod.
2018. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az jó ötlet lenne, ha hamarább bemennél a suliba, és az osztályteremben az asztalára tennéd, és ráírnád, pl. hogy: Boldog szülinapot kívánok! Xy-tól. És nyigodtan megcsinálhatod, mert hülyeség, amit az első 2 írt.:)
2018. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem az első kettő válaszolónak van igaza. Ha még sose beszéltetek, szerintem ne adj neki ilyen ajándékokat, az olyan "titkos hódoló" érzést ad (még ha nevet is írsz hozzá), érted.

Véleményem szerint inkább ajándék helyett ha látod a folyosón, menj oda hozzá, és szóban mondj neki boldog szülinapot. Ez nem "sok", és egy jó alkalom a beszélgetésre, ismerkedésre :) 16L

2018. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!