Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik nekem elégé zárkózott nehét vele szót érteni. De bevallotam neki hogy tetszik nekem és azt mondta én is neki. Egy baratnőm aki vele jár egy suliba es egy osztályba is egyszer a telefonomba (ez harom nappal volt miutan összejöttünk) meglatta az üzenet váltásokat a fiuval es elmondta a fiunak ugy hogy én mondta el neki hogy mi járunk! A fiu megharagudott és letiltott nem is tudok neki irni masik facebookomon próbáltam de semmi. Mikor előben talalkoztunk nem akart a szemembe nézni.a haverjai is megtudtak h járunk és baszogatják ez miatt. Mit csináljak? Nagyon szeretem és nem akarom elveszìteni.

2018. jan. 20. 21:08
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit bunkó, hogy megharagudott és hogy letiltott. Biztos hogy vele akarsz folytatni a kapcsolatot? Én nem tenném.
2018. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátnődnek, hogy mondja el az igazat, elvégre miatta történt ez.
2018. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 kommentelő. Szeretnék vele kapcsolatot folytatni hisz az a lány kábította el a hülye dumájával es nem tudja az igazságot. (régen neki is tetszett az a fiú lehet mot is) Csóri gyerek lehet azt se tudja mi folyik a háttérben :'D de valahogy ki szerenék vele békülni
2018. jan. 20. 22:00
 4/5 A kérdező kommentje:
2 kommentelő. A csaj szépen fogalmazva egy hazudós ri...azaz ribizli de sokáig voltunk vele jóba szánalomból. Mondtam neki hogy mondja el a fiunak az igazságot de ő azt mondta hogy a fiu mondta el a barájának, aztán meg hogy a volt barátom fenyegete meg de a fiu nem haragszik rám (akkor miert tiltott le? :'D) stb.. a csaj azt se tudja mit hazudjon
2018. jan. 20. 22:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Hatalmas UPDATE: a csak nem hibás helyette az exem aki megfenyegette az illetőt hogy "ugy megveri hogy az intenzivre viszi a k...a anyja".nem tudom pár alkalomal találkoztam azóta az illetővel és egy közös baratunk ki akart békiteni. Oda mentunk egyut és ránéztem és elfordult :/ Nem tudom mit tegyek mert ez elég fura egy helyzet :/
2018. márc. 29. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!