Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. Mit tegyek ebben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátom szerelmet vallott, de én nem szeretem őt, csak mint barátot. Mikor megkérdezte kölcsönös e, csak tereltem a témát. Nem akarom megbántani és tönkretenni a barátságunkat.


Előre is köszi!



2017. szept. 4. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátság kölcsönös, tehát nem gondolkozhatsz önző módon ezzel kapcsolatban. Ha ő vonzódik hozzád, te pedig elutasítod, ugyanakkor a közeledben akarod tartani, mint barátot, az neki valószínűleg fájdalmat fog okozni. Persze nem is kell rögtön elküldeni, viszont mondd meg neki nyíltan, hogy mi a helyzet. Innentől már az ő döntése, hogy szeretne e baráti viszonyban maradni. Ha nem, akkor azt tiszteletben kell tartanod.
2017. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben.. Kellemetlen tud lenni mert nem tudod neki viszonozni :/ Én a lehető legkedvesebben mondtam el neki hogy nem akarom megbántani mert nagyon szeretem de csak mint barátot és nem akarom hogy emiatt kellemetlenül érezze magát mert az én szememben nem lett rosszabb.. És felajánlottam neki hogy ugyanúgy maradhatunk barátok de ha neki ez nehéz lenne akkor megértem. Azóta is barátok vagyunk :)
2017. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Szerelmet vallottam.


Egy dologra kérlek meg! Lészíves ne nézd őt soha levegőnek! Ne tetézd a fájdalmát! Kegyetlen érzés! Én nap mint nap átélem.:(

2017. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló képpen jártam, szerelmet vallottam...ő erre azt mondta, hogy nem baj és nem tilthatja meg, de ő nem érez így. Most ez a lány az egyik legjobb barátom.
2017. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mást csinálni, minthogy őszinte vagy vele. Nem tudod örökké elterelni. Elsőre is butaság volt. Legyél vele nyílt és őszinte, hiszen erről szól a barátság.

Majd túlteszi magát rajtad, ha pedig ezért inkább nem marad a barátod, akkor hadd menjen.

20L

2017. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!