Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mikor volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt. Egy darabig még nem is akarok, de kíváncsi vagyok. Ha megosszátok velem, és nem zavar hogy több mindenki látja, az jó lenne. 13/L
2018. jan. 21. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:

15. szülinapom előtt kb másfél hónappal.

Anonim oldal, szóval nem zavar :D

Most 16 vagyok.

2018. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2017. december 16-án, 18 és fél évesen :)

18F

2018. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majdnem 14 évesen. 17/L
2018. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

15 évesen. Randizni voltam egy lánnyal a Pókemberen és nagyon izgultam , mert tudtam, hogy meg kell csókolnom, de még sosem csókolóztam ezért össze kellet szednem minden bátorságom és a film végén megcsókoltam. Őszintén nem élveztem mert a szemem mind végig nyitva volt. De ettől függetlenül örülök, hogy akkor és úgy csattant el az első csókom. Mindig boldogan emlékszek rá vissza.

16/f

2018. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15 evesen. A fiu elhivott setalni, majd semmi jel nelkul, amikor bucsuztunk el lekapott. En nem nagyon elveztem, kicsit sokk hatasa ala estem hirtelen😅
2018. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15 évesen sétáltunk majd ő megált utána én is. Pár percig néma csönd csak néztük egymást majd közelebb lépett és megtörtént.
2018. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A villamosra vártunk, amivel hazament, mikor átkarolta a nyakam és nézett a szemembe a lány, én pedig megcsókoltam, 17 éves voltam, a lány 16.
2018. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
69%
16 évesen egy nyári estén, vízparton. Ismeretlen volt a srác, s utána majdnem megerőszakolt, de a csók az jó volt.
2018. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen volt, egy 15 éves sráccal. 2010-ben volt, jesszus, kezdem öregnek érezni magam, pedig csak 21 vagyok :D
2018. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ma.😂 15L

Meccsünk volt (vizilabdázok, és játszok fiú bajnokságba...)

Egy régi ismerősöm is ott volt a meccsen (hát persze hogy az ellenfél csapatban, és persze hogy nekem kellett "fognom". Szoval meccs végén amikor pacsizunk ő odahajolt és megcsókolt. És ez volt a leges legjobb 1.csók amit el tudok képzelni. Azóta irogatunk, szurkoljatok h osszejojjon😁😅😍

2018. ápr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!