Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen volt az Első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az Első csókotok?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdett érdekelni egy srác, és eszembe jutott hogy nekem még sosem volt barátom, meg ilyenek... és hogy vajon milyen lehet az első csók?

Hány éves korotokban, és milyen volt? 😄

14/L



2017. máj. 24. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen volt, nagyon gáz. :D De vicces, jó visszagondolni rá. :) Akármilyen kínos lesz, mégis jónak fogod érzékelni ne aggódj. :)
2017. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. máj. 24. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam :) és tökéletes volt, a helyszin a pillanat az ember, megszűnt minden körülöttem és csak ketten voltunk :) mai napig örülök hogy vártam vele és nem siettem el :)
2017. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 16,5 voltam. Jó sokáig vártam, másokon ennyi idős korukra már átmegy a fél város :D Nagyon romantikus volt, nyári este, holdfény, csillagok.
2017. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

17 voltam :D. a srác aki tetszett áthívott filmezni. Film közben átkarolt, és egy idő után magával szembe fordított, majd megcsókolt. Igazából első csókoknak nevezhetném :D Először furva volt, aztán kellemes. Nem tartott sokáig a sráccal a kapcsolat, de ez egy nagyon kedves emlék.

Szerintem ha nem találsz komoly srácot akkor a 14 évesen még várj a csókkal. Ha kicsit nagyobb leszel akkor már nem fogsz parázni a dolgon

25/N

2017. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16 voltam, és borzalmas volt.. siettettem a dolgot, nagyon tetszett egy srác, de tudtam, hogy én nem jövök be neki. egyik este egy kisebb társasággal iszogattunk, ő is ott volt, és a többiek rávették, hogy adnak neki öngyújtót, ha lesmárol engem. részegen megcsinálta, és nem maga a csók volt a borzalmas, hanem ami utána jött. másnap kiderült, hogy fél éve barátnője van, engem csúnyának tart, etc, és ezzel szembesülni így kicsit gáz volt...

18/L

2017. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6. Sajnálom ;(

A tobbieknek köszönöm, én se szeretném elsietni, mindenképpen megvárom a tökéletes fiút 💜

2017. máj. 25. 15:35
 8/13 anonim válasza:
66%

2017. 03. 17.-én volt. :) Barátommal akkor voltunk 3 hónaposak 1 nappal túllépve.. :P

Először találkoztunk, mert messze lakunk egymástól. Nos, nagyon jól elvoltunk, hülyéskedtünk végig, de nekem este 8-kor otthon kellett lennem. Visszakísértem, mert nem ismerte a várost, és menni akartam, de egyáltalán nem engedett el. Aztán ölelkeztünk, késésben voltam, de nem érdekelt. Aztán próbált megcsókolni, de félt, és én is. Mindkettőnknek az első volt. Majd összeszedte magát, és sikerült... :D Vicces volt, mert nyelvvel akartunk indulni, és kb nem találtuk egymásét, de na :D Mégis örülök, hogy így lett, hogy vele. ^^

(5 hónapja együtt vagyunk azóta, szeretjük egymást)

Szóval, nem bántam meg, hogy ennyit vártam. :3


16/L

2017. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyolcas olyan aranyos. 😍 sokáig. :)
2017. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Köszönjük. :)

(#8)

2017. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!