Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan történt meg az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt meg az első csókotok?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
2017. szept. 23. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Bárcsak lenne olyan. De nem is bánom hogy nincs. Majd ha lesz biztos olyan lánnyal lesz akit igazán szeretek


17

2017. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nekem egész romantikus volt.

Neztük a csillagos eget és egyszercsak megcsókolt.Elötte nagyon be voltam ijedve mert még sosem volt ilyenben részem es bénáztam is egy kicsit, de nagyon meghitt volt az egész és a srác nem csinált belőle nagy ügyet

2017. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Egy buliban kicsit többet ittam a kelleténél és egy akkor megismert fiúval (azóta már a barátom :)) )


Vicces, hogy az ember kész filmjeleneteket képes kreálni az első csókról és aztán úgy történik meg, ahogy eszedbe sem jutna. De azért nem bántam meg semmit. (:

2017. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy eldugott buszmegállóban ölelés közben. Nem számítottam rá, és elég bizonytalan voltam, de utána a második már jobban ment. :D
2017. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az első csókomat 2017. 07. 15. óta számolom. Páromék a közelben nyaraltak és levitt hozzájuk anya reggel. Együtt töltöttünk fél órát kb. és az autóban történt meg az első csók. Szerintem hasonlított egy filmes/sorozatos csókra.. csak az hiányzott, hogy a tenger vagy tó felé nézzen úgy minden :) De számomra akkor is tökéletes volt
2017. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó volt ><

A legelső kapcsolatomban a CBA előtt az akkori barátommal történt... és egy szájra pusziból lett több. Nyálas volt és szinte ledugta a torkomon a nyelvét :(

2018. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tragikus xD Este, egy színházi előadás után kísért haza. Neki nyitva volt a szája, nekem csukva, úgyhogy nemes egyszerűséggel bekapta az orromat.
2018. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ovi ha szamit :D

14l

2018. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szörnyű. Pont abban a fázisban voltam hogy kerestem egy embert akit próbáltam megszeretni hogy kicsit feledtesse az előzőt. Elvitt egy túl nyálas helyre majd ő nyitott én meg csukott szájjal. :(

15L

2018. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!