Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek hány évesen és hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen és hol csattant el az első csókotok?

Figyelt kérdés

Milyen élményetek van az első csókotokról? Én még nem csókolóztam, pedig lassan betöltöm a 16-ot.:/

Meséljetek, nektek milyen volt? És ez a kérdés nem csak a lányoknak szól.:D

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.:)



2017. aug. 5. 10:49
1 2
 1/20 anonim válasza:
94%
Nagymamám meg akart puszilni, elfordítottam a fejem, és lett belőle egy kis csók. Ez volt az első és eddig az utolsó is. Sad life :( 16/L
2017. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen, ahol a lány lakott, annak a társasháznak a lépcsőházában. Nagyon kellemetlen volt, a lány megijedt hirtelen és beleharapott izomból a nyelvembe :D

Utólag elég vicces belegondolni.

21/F

2017. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen volt az első. Idén januárban elmentem egy lánnyal (akivel aznap este jöttem össze) sétálni. Mohácson lakunk, úgyhogy lehet sétálni a Dunaparton is. Elindultunk, hogy majd beülünk a cukrászdába. Amikor oda értünk, azt találtuk ki, hogy inkább majd vissza felé. Úgyhogy sétáltunk egyet a töltés tetjén. Oda. Visssza felé pedig már nem volt nyitva a cukrászda. Úgyhogy mindjárt az első randin lesétáltunk 8 km-t egy huzamban. Vissza értünk oda, ahol laknak, és még a buszmegállóban történt meg az első csók. (1 és negyed órán keresztül tartott). Életem legszebb napja volt az. És azóta is együtt vagyunk, lassan 200 napja.
2017. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

És ne aggódj! Még nem késtél el semmiről!

#3 voltam

2017. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen egy korcsolyastadion öltözőjében.Nem kellett volna.Várhattam volna még vele. :D Nem is volt olyan jó.😀Főleg a fiú akarta.
2017. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2017. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Szájrapuszi 7 évesen rendes smárolás 14 évesen.. Azóta megindult a szekér:D 18/f
2017. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szájrapuszi oviban. 4-5 éves lehettem

Eddig csak ennyi volt :(

14/L

2017. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16 evesen...borzalmas volt. Lepcsohazban letamadott a srac, hat fortelmes volt. Utolag visszagondolva eleg gaz. Most 17 vagyok.
2017. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14 voltam egy fiuval tortent a padon.. elso talink volt.. es hirtelen lesmarolt de nagyon rosz volt.. utanna 15 evesen volt ugy az "elso" h en is akartam es elveztem is.. 15/l
2017. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!