Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » EZ jó ötlet lenne a szülinapján?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZ jó ötlet lenne a szülinapján?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, bár évekkel ezelőtt találkoztunk, de én azóta sem tudtam elfelejteni. Ő hívta fel magára a figyelmem, mikor rám köszönt, és odajött egy-két mondatot váltani.Sajnos a sors úgy hozta, hogy többé már nem találkoztunk, én pedig túl gyáva voltam ahhoz, hogy bejelöljem Facebookon. Nemrég sikerült vennem a bátorságot, és bejelöltem. Lájkoltam néhány aktuális bejegyzését, ő viszont egyet sem az enyéim közül. Magyarul nem történt semmi. Mivel nemsokára (februárban) szülinapja lesz, arra gondoltam, hogy üzenetben köszöntöm fel. Úgy képzeltem, hogy írok köszöntést, ő azt nyilván megköszöni, és utána egyből rákérdezek, hogy egyébként emlékszik még rám. Szerintetek jó ötlet lenne? hhez gyűjtenem kell még bátorságot...

17/L


2018. jan. 27. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felköszöntheted, de nem kell emlékeztetni, hogy ismeritek-e egymást. Ha akar, úgyis kommunikál veled. Ha nem akar, akkor ne nyomulj.
2018. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először felköszöntöd, boldog szülinapot kívánsz neki, majd megkérdezed, hogy amúgy emlékszik-e még rád? Nekem kicsit fura lenne.

Én olyasmit szoktam, hogy "És amúgy hogy vagy, mizu veled? :)" vagy valami ilyesmi. Szimplán érdeklődök felőle, és ha van kedve beszélgetni akkor folytatódik és mesél valamit, ha meg nem, akkor gyorsan lezárja, hogy "jól vagyok és te?". Olyankor általában válaszolok hogy én is, aztán nem beszélünk többet :D


De az alap elgondolás egyébként jó, szerintem örülni fog neki :)

17/f

2018. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!