Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek túl nagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és még nem volt barátom. Véleményem szerint nem a külsőmmel van a baj, persze vannak nálam sokkal szebb lányok is, ennek ellenére nem gondolom, hogy lenne okom panaszkodásra. Volt már fiú, aki tetszett, csók, stb., de olyan fiúval még nem találkoztam, akivel el tudnék képzelni egy kapcsolatot. Úgy vagyok vele, hogy csak azért nem szeretnék senkivel sem kapcsolatot, hogy ezt is 'kipipálhassam' az életemben, nem szeretnék akárkivel 'leállni'. Az a problémám, hogy akik nekem tetszenek, velük sehogy sem alakul, mert nem kezdeményezek, illetve akiknek én tetszem, hát, valahogy nem jönnek be. Igazából nincs ideálom, nem fontos, hogy izmos teste legyen, ellenben számít az, ha helyes arca van a fiúnak, emellett természetesen a belső értékek: fontos számomra, okos/intelligens legyen, érdekelje az, ami engem is és ez fordítva, legyen széles látókörű, legyen udvarias, kedves, becsületes, őszinte, szóval igazából az ilyen sztenderd dolgok.. Az egyetlen 'kikötésem', amin nem tud senki sem változtatni, hogy ne legyen nálam alacsonyabb az illető, ami azért necces, mert 178 cm vagyok.


Szerintetek ez túl sok, nagyok az elvárásaim?



2017. júl. 7. 22:23
1 2
 1/11 dot. ***** válasza:

nem nagy elvárás, vannak rosszabbak is bőven :D

de engem megfogtál most ezzel, én 184 cm vagyok, hogy mennyire helyes az arcom azt nem tudom :)

2017. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést. :D
2017. júl. 7. 22:29
 3/11 dot. ***** válasza:
100%
nyekk' :D
2017. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 azért próbáld meg hátha összejön ;)
2017. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dot. ***** válasza:
ha nem szeretne ismerkedni akkor nem írok neki privátban, de ha mégis meggondolja magát akkor oké :)
2017. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elvárásaid tök jók.

Én meg elvárom,hogy egy 17 év körüli lány ne csókolózzon kapcsolaton kívül,szóval te már el is buktál.

Hogy a "stb" alatt mit értesz,inkább tudni se akarom

2017. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom emberek mi van veletek? :D


Egyébként nehéz ezt megítélni, szerintem az írásod stílusa alapján azért rendesen vannak elvárásaid és magas lécnek tartod magad, de azzal nincs baj, ha nem akarsz életképtelen és teljesen felesleges, képmutató kapcsolatokba belemenni. Annak semmi értelme és én se tettem soha, hát itt vagyok 20 évesen egyedül de esküszöm nem bánom. :D 20f

2017. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem túl nagyok.
2017. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*nekem ráadásul konkrétabb képem van a jövendőbelimmel kapcsolatban:D
2017. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon alap dolgok, ennél jobb vagyok. :D
2017. júl. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!