Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek túl nagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy talán azért nincs barátom mert túl nagyok az elvárásaim.

Külsőre igazából tényleg csak azt az egyet szeretném, hogy legyen nálam magasabb és valamivel fogjon meg ha ránézek.

Belsőre viszont azt szeretném ha nem lenne egy tapló. Lehessen vele hülyéskedi, viccelődni és akár órákat beszélgetni a semmiről vagy éppen komoly témáról is. Lehessen vele megnézni egy jó filmet, egy esős napon, de amikor süt a nap akkor ne legyen lusta kimozdulni a természetbe. Oda lehessen hozzá bújni. Engedné, hogy szeressem és ő is kölcsönösen szeretne.

Ne várja el tőlem, hogy minden létező percemben rá figyeljek, fogadja el, hogy vannak barátaim, akiket szeretek és velük is szeretnék időt tölteni. Ezt én is maximálisan elfogadnám. Szerintem nagyon fontos, hogy attól mert van egy kapcsolata az embernek nem hanyagolja el a barátait és a másik fél ezt ne is várja el.

Szeretném, hogy türelmes legyen mert van néhány rossz tulajdonságom, amit nem tudnék titkol és nem is akarnék. Az is én vagyok és ezt vagy elfogadja vagy nem.

Ezt elolvasva talán tényleg soknak tűnik, de én nem tudnék olyan kapcsolatban élni ahol vagy elnyomnak, vagy a másik fél egyszerűen nem tudna semmit eldönteni, nem lenne határozott véleménye és mindig egyetértene velem. Szerintem az nagyon unalmas és az ilyen kapcsolat hamar el is laposodna.

Válaszaitokat előre is köszönöm :) 16/L


2016. júl. 19. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem túl nagyok.
2016. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen korrektek az elvárásaid, amiket leírtál, az egy normális srác "paraméterei"...csak sajnos vagy nem sajnos, ilyen "tökéletes" srácból tényleg kevés van, és sokat kell keresgetned hogy találj egy ilyen fiút, aki ráadásul még illik is hozzád (mármint érdeklődési kör szerint).


Sok sikert!


17/F

2016. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 19. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Első ránézésre korrekt elvárásoknak tűnnek, de csak akkor lehetne biztos választ adni, ha konkrétan tudnánk, mire gondolsz.



Külsőre igazából tényleg csak azt az egyet szeretném, hogy legyen nálam magasabb és valamivel fogjon meg ha ránézek.


Először is nem tudjuk, te milyen magas vagy, másodszor pedig jó lenne tudni, hogy mivel lehet "megfogni". Kockahassal egy szép mosollyal, esetleg valami mással?



Lehessen vele megnézni egy jó filmet


Mi számít jó filmnek szerinted? Számomra jó filmet meg lehet nézni velem, de lehet, hogy neked más ízlésed van filmek terén. Pl. sok lány szereti a nyálas filmeket, azt nem fogok senkivel megnézni.



Ne várja el tőlem, hogy minden létező percemben rá figyeljek, fogadja el, hogy vannak barátaim, akiket szeretek és velük is szeretnék időt tölteni. Ezt én is maximálisan elfogadnám. Szerintem nagyon fontos, hogy attól mert van egy kapcsolata az embernek nem hanyagolja el a barátait és a másik fél ezt ne is várja el.


Itt se ártana tudni, hogy mennyi időt töltesz a barátaiddal.



17/F

2016. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

176cm vagyok és az, hogy külsővel mivel lehet megfogni?? Igazából ha látom a srácon, hogy igényes és van egyénisége. Egy lány (legalábbis én) úgysem a kockahasát nézi először egy srácon. Én egy fiún álltalában a szemét nézem és tudom kicsit fura de még a vádliját...tudom-tudom fura szokás xd

Nyálas és romantikus filmeket keveset nézek és ha mégis rászánom magam egyre akkor is egyedül nézek csak, mert utálom hogyha sírok rajta azt más is látja.

Jobban szeretem a vígjáték és fasntasy filmeket. De egyébként is a sorozatokat a filmeknél jobban preferálom.

Jelenleg nagyon sok időt töltök a barátaimmal de persze ez biztosan csökkenne ha belekerülnék egy párkapcsolatba. Azonban ahogy írtam a barátok fontosak és nem hanyagolnám őket sem.

2016. júl. 19. 22:29
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Minden rendben van!

Ezek szinte alap elvárások :)

2016. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek teljesen normális dolgok. Aki ennek se tud megfelelni attól jobb is ha távoltartod magad.
2016. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem nem is, hogy "nagy elvárások", de eléggé alapok. Ha meg nem tudsz találni magadnak valakit aki ezeknek megfelel akkor balszerencse. :c

17/f

2016. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megtalálod a tökéletes pasit, és ha szeretni fogod, nagyon, akkor biztos hogy a hibái nem fognak érdekelni, hogy megnéz-e veled egyy filnet,egyszerűen jobban fogod szeretni, mint az elvárásokat.Remélem megtalálod ezt a fiút.
2016. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem azok :)
2016. júl. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!