Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok az elvárásaim a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim a lányokkal szemben, vagy van igazság abban amit én gondolok?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű srác vagyok és én ezt tudom is. Viszont amikor a lányokról van szó, akkor többször is előfordult, hogy haverok szerint tök jól néz ki a lány meg minden és nekem nem tetszik. Ilyenkor látom, hogy szép és hogy úgymond magasabb kategória, mint én vagyok, de egyszerűen úgy érzem nekem nem kellene, nem fog meg. Emellett van, amikor egy kevésbé szép lány megtetszik, mert megfog benne valami. Amikor látom a sok lányt pl a szórakozóhelyen akkor is csak nézegetem őket, hogy hátha megfog valaki, de ritkán van, mert sok a szép lány. Tényleg ilyen válogatós lennék, mert haverok is sokszor furán néznek rám, pedig én nem a legszebb lányt keresem, csak hogy fogjon meg valaki.

2016. okt. 25. 23:34
 1/7 A kérdező kommentje:

"a szórakozóhelyen akkor is csak nézegetem őket, hogy hátha megfog valaki, de ritkán van, mert sok a szép lány"

Na ez furán sikerült. Úgy értem, "de ritkán van, pedig sok a szép lány"

2016. okt. 25. 23:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a külső foghat meg. Az pedig főleg hülyeség, hogy aki másnak tetszik az neked is kéne hogy tetsszen. A kisugárzás, az nincs egyenes arányosságban a szépséggel, és az tud igazán megfogni. Tudom, mit érzel, én is voltam így: konkrétan egy éve egy tényleg (szerintem is) gyönyörű, azóta modellkedésbe is belekezdett lány érdeklődött irántam, randizgattunk, csókik jutottunk, aztán mégis egy nagyon helyes, aranyos, de nem címlapra illő külsejű, viszont hihetetlenül intelligens és számomra tökéletes személyiségű lány fogott meg. 19f
2016. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te inkább a belsőt akarod nézni csak nem tudsz róla. Megpróbálhatnád kevésbé szép lánnyal és hátha látsz benne valamit ami megfog.
2016. okt. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Quatermain ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nagyok az elvárásaid, csupán a minőségre mész és ennyi. Magamra ismertem, mert nálam sem ott kezdődik a nő, hogy szép, ez engem sem igazán fog meg.
2016. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet azt érzed,hogy ezeknél a "szép" lányoknál nem lenne annyi esélyed ez pedig automatikusan azt eredményezi,hogy nem is találod vonzónak. Ami amúgy tök jó tulajdonság lehet :D Nem szeretsz bele olyanba,akibe nem kéne :D
2016. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, a barátnőimnek, sőt majdnem az összes lánynak egy fiú tetszett. Nekem ő valahogy nem jött be, de nem a kinézete, hanem a személyisége miatt. Valaki pedig elsőre nem jön be, de mikor elkezdünk beszélgetni, és megismertem akkor egyre szimpibb lett. Szóval a belsőt nézd:)no persze a külsőt is de érted mire célzom:P
2016. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Ó, de ismerős a helyzet!

A barátnőim is gyakorta mutogatják a számukra helyesebbnél helyesebb fiúkat, de belőlem nem váltanak ki semmit. Sokkal jobban megihleti pajzán fantáziám egy jó kisugárzás. Rendszerint 'semmilyennek' találják a barátnőim azokat, akiket én mutatok nekik.

Néha elkéne egy hasonló ízlés mellém, de elfogadtam ezt, és nem szégyenlem mások előtt.

2016. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!