Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelenthet bármit is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet bármit is?

Figyelt kérdés

Kosaraztunk a suliban, es egy csapatban voltam a kiszemeltemmel. Mikor kosarat dobtam, lepacsizott velem. Ebben csak azért látok halvány reményt, mert egyébként nem olyan közvetlen típus meg a legjobb barátaival sem annyira, es meg két lany dobott rajtam kívül kosarat, de velük nem pacsizott (pedig szerintem mindkettő 10/10es csaj, ha ez szamit valamit).

Sok ilyen kisebb apróság történt, amik esetlegesen jót jelenthetnek. Többször is észrevettem pl azt a tipikus mozdulatsort, hogy valakihez oda akarsz menni, es az utolsó pillanatban meggondolod magad. Meg eleg udvarias az utóbbi időben, eddig kb mindig az volt, hogy épp ki akartunk menni az ajtón, mögötte voltam (amit tutira észrevett), es mielőtt csukodott volna az ajtó, gyorsan kislisszant, es rám csesződött az ajto. Mostanában meg mar mindig előre enged, látványosan megvárja, hogy en menjek ki elobb.

Nagy dolgok nem történtek, csak ilyen apróságok, de mivel nagyon felénk fiúról van szó, en a legkisebb dolgokra is hiszek egy “esetleget”.

Szerintetek? (Tudom, hogy eleg hulye dolgok ezek, de mar a vegso elkeseredés fázisban vagyok szóval mindenbe belelátok mindent.)

Kosz a válaszokat!



2018. jan. 31. 18:45
 1/2 anonim válasza:
Kezdj el vele beszélgetni, és kiderül utána minden. Sok sikert:)
2018. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha eddig nem csinálta, és másokkal nem viselkedik így, akkor tuti, hogy észrevett! :) ha nem kedvelne, nem viselkedne így, annál is inkább hogy azt írtad, a másik két lánnyal nem pacsizott.

próbálj vele beszélgetni! ha közös a tesitek, akkor gondolom osztály, de legalábbis évfolyamtársak vagytok, akkor pedig biztos hogy van valami apró ürügy, amivel anélkül beszélgethettek, hogy erőltetett lenne a dolog :) hajrá! :)

2018. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!