Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelenthet bármit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet bármit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel két hónapja vagyunk osztálytársak. Mivel legtöbb óránk nem együtt van, ezért gyakorlatilag alig volt alkalmam beszélni vele/megismerni, külsőre viszont nagyon tetszik. Ritkán beszél a barátain kívül bárkivel is, és bár én se vagyok a társaság középpontja, rajta kívül már mindenkivel sikerült pár szót váltanom, de hozzá fogalmam sincs, hogy mehetnék oda. Elég sokszor látom, hogy rám néz, és ilyenkor mindig én kapom el először a tekintetem, még akkor is, ha én veszem észre, hogy ő figyel.

Ezen kívül sajnos semmilyen kommunikáció nincs köztünk.

Szerintetek van bármi esélye, hogy érdeklem őt, nem is feltétlenül szerelmi téren



2017. okt. 27. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

FB-ja biztos van, keresd meg és írj rá. Amúgy ha észreveszed, hogy téged néz, akkor nyugodtan menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy akar-e valamit (persze szépen). Ha néz, biztos nem vagy számára közömbös.

Majd írjál, ha történt valami.

2017. okt. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!