Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy fiu, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiu, de nem merem megmondani neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tetszik nekem egy fiu aki 1 évvel fiatalabb nálam de nem merem neki megmondani. És lehet hogy tetszik neki egy lány és sajnos ö az egyik barátnöm és nem szeretném megsérteni mert neki is tetszik szerintem az a srác. Segitenétek? Mit irjak a srácnak? Mit mondjak neki?

2018. febr. 2. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem először kérdezd meg a barátnődet, hogy tetszik-e neki a srác. Ha nem akkor szabad a terep. Semmiképp ne írj a fiúnak, személyesen beszélj vele. Ha viszont a barátnődnek is tetszik, akkor ezt már magatok közt kell eldöntenetek. Remélem segítettem valamennyit ^^
2018. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Szia szimpatikus vagy nekem,nincs kedved dumálni,vagy esetleg elmehetnènk sètálni valamerre"...Max azt mondja hogy "Bocs de nem"..Akkor tudni fogod hogy nem jössz be neki..
2018. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!