Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! A mai lányok közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A mai lányok közül vannak olyanok még akik vágynak a romantikus fiúkra? Csak nekem nem sikerül ilyen lányt találnom?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy még nem nagyon ismerkedtem és ezért nem is van nagyon tapasztalatom, de eddig még egy lánnyal sem voltam együtt, aki örült volna az én túlzott szerelmeskedésemnek és romantikázásaimnak. Elég sok dolog, például a puszi meg az ölelés, amit nagyon szeretek elnyújtani és megélni boldogan, mert nagyon szeretem, főleg a lány arcán látni, hogy örül ennek. De például, legszívesebben egy órán keresztül is a lányt ölelgetném és csókolóznék vele, ha tehetném. Remélem, hogy van még ilyen lány, csak eddig még nem találtam rá a megfelelőre. Ti hogy látjátok? Szeretitek lányok az ilyen fiúkat, kinek mennyire jön be? 16F

2018. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
biztos vannak, és majd egyszer úgyis fogsz találni. 16l
2018. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%

Eléggé szeretethiányos vagyok, én örülnék egy ilyen fiúnak. Ha emellett egy kicsit vagány, és jó kiállású, miért lenne baj?

Szerintem léteznek ilyen lányok akik ezt szeretik. Azért a túlzott nyáladzást elítélik ha nyilvános helyen van..:D

Majd megtalálod, biztos vagyok benne, csak ne siettesd..:) sok sikert.


16/l

2018. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem :)
2018. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
98%
Léteznek. Rólam sem mondaná meg senki, hogy ilyen vagyok, kb. Flegma rockernek látnak, pedig igenis imádom a romantikus fiúkat.. 15/l
2018. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Ismerek ilyen lányokat, de en személy szerint nem vagyok ilyen.
2018. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
100%

Ó, de még mennyire, hogy vannak. És nem is kevesen. :) Én személy szerint is, de a környezetemben is vannak hozzám hasonlók, csak keresni kell őket. Ne félj, előbb vagy utóbb megtalálod a számodra tökéletes lányt, aki biztos vagyok benne, hogy imádni fogja ezt a tulajdonságod. Sok sikert hozzá! ;)

14/L

2018. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
En akkor orulnek meg viselnem el ha en is szeretnem a sracot. Az eddigiek csak ugy voltak veled.
2018. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen lány vagyok, szeretem a romantikus fiúkat és a romantikát, persze nem eltúlozva a dolgot, de biztos találsz majd olyan barátnőt, Sok sikert! :) 16/L
2018. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Attól a bizonyos fiútól jól esne, de mással jelenleg el sem tudnám képzelni. Jól mondják az előttem szólók, az kell, hogy igazán szeressen téged a lány, és te is őt. Akkor nagy baj már nem lehet;)
2018. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
72%
Igen. :) És asszem, olyat is találtam. A kiszemeltemet olyannak nézem:)
2018. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!