Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném szorosabbá a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném szorosabbá a kapcsolatunkat? Nagy a távolság

Figyelt kérdés

Hali. Szóval, nem olyan régen megismertem egy fiút, de tök véletlenül, az interneten. Az biztos, ha akkor abban a pillanatban nem lettem volna ott (ahol elkezdtünk beszélni), valószínűleg most nem ismerném. Mondjuk ez evidens.

Na, és másfél hónapja ismerem, azóta minden nap beszéltünk Messen és nagyon megkedveltük egymást. Nagyon sok közös van bennünk meg lehet vele dumálni. Annyira jó vele beszélgetni.. nagyon sok mindenben segített és volt amikor ő volt a legmegértőbb velem, egyszerűen vele mindent meg tudok beszélni. Még az olyan dolgokat is, amiket talán még a legjobb barátaimmal sem. És persze barátok vagyunk de nekem nagyon tetszik..és én is neki, azt hiszem. Mármint valami olyasmi.

Csak egy a gond. A távolság. Ő egy másik országban lakik, és van köztünk olyan 800 km.

És mondta, hogy nagyon -nagyon kedvel meg minden de látszik hogy zavarja hogy messze vagyunk egymástól, és így szerintem nem szeretné a távkapcsolatot. És tudom hogy nem szabad eröltetni ezt, de nem úgy nem akarja, hanem bizonytalan. És nyáron tudnánk találkozni, aztán utána nem tudom mikor, de valahogy megoldanánk, ha arról van szó. Én tényleg nem voltam ennyire egy hullámhosszon egy fiúval sem, és ő is nagyon szeret velem beszélgetni.

Hogyan érhetném el hogy mégfontosabb legyek neki? Még csak egy picit kellene jobban megkedveljen és akkor menne minden. Vagy is szorosabbá kellene tenni ezt a kapcsolatot. Kérlek értelmes válaszokat adjatok, nagyon kell nekem ez a fiú.

Bocsi, ha hosszú lett.

15/l, a fiú 16


2018. febr. 3. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj mitől lenne jobb ha járnátok? 800 km-re lakik szvl nem hiszem hogy gyakran látnátok egymást. Majdnem ugyan olyan lenne mintha barátok lennétek csak. Szerintem nem is tartana sokáig és utánna már nem biztos hogy ugyan olyan jóba lennétek. Nem hiszem hogy jó döntés lenne összejönni vele. Gondold át.
2018. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ!
2018. febr. 4. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!