Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak megjátszotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak megjátszotta magát?

Figyelt kérdés

Hát...megkezdődött szeptemberben a suli...és jöttek új osztálytársak!!!! Van köztük egy lany, akit eleinte utáltam de rá 2 hétre nagyon megszerettem!!! Állandóan együtt rohogtunk, mindig együtt logtunk!!!!

És...nemrég hiányoztam 2 hetet, mert nagyon lebetegedtem!!!! És felőle csak a rosszat hallottam....szokták írni az osztálytársaim, hogy ma éppen ezt csinalta...vagy stb!!! ( és h at akarja venni a helyem )

Nemrég el kellett mennem beszelni az osztalytarsammal mert eléggé furcsán viselkedett meg ilyesmi!!! ( egyébként vele rosszba voltam ) és...kiderült hogy a barátnőm miatt ment tönkre az a baráti kapcsolat!!! ( mert féltekény volt a baratsagunkra )

Összevesztem ezzel a lánnyal, és most pedig azzal fenyegetőzik hogy megöli magát!!! ( amit persze nem akarok, és próbálom is lebeszélni rola, de nem megy!!! ) tegnap megvagdosta magát....

Szerintetek mindvégig megjátszotta magát a legjobb barátnőm????



2018. febr. 4. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csinaljatok ti is egy ilyen torok sorozatot... oda pont beleillik. Ilyen seherezade hangulatu es temaju...
2018. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom!!! Szerintem miattad nem fogja megölni senki magát!!! A vagdosás meg biztos csak kis karcolás!!!

Aki azt mondja, hogy megöli magát, az úgysem fogja!!! Csak fel akarja vonni magára a figyelmet!!!

2018. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Megvagdosta magat" XDDDDDDDD

Sajnalom, egy erzeketlen szar vagyok, de ez... Nekem inkabb olyan Szulejman es hareme hangulata van, ha mar torok sorozat, #1.😂

2018. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ne haragudj. A török tvs szappanoperas beutesu sorozatok kozul kb akarnelyik lehet. De igen most hogy mondod tenyleg szulejman😂
2018. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh, ne haragudj rám se, en is egy érzéketlen köcsög lehetek, de ez nagyon kész 😂😂😂 Ez egyenlő valami durva szappanoperával 😂 Egyébként miert teszel minden mondat után 600 írásjelet? Amúgy szívesen válaszolnék értelmesen, de nem értek semmit a szövegből XD
2018. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolso nezd a jo oldalat, legalabb rakott😂

Amugy ami meg beugrott tiszta csaladi titkok meg gyanu arnyekaban. Ja nem is segitseg bajban vagyok. Hazugsag, feltekenyseg, szerelem, ongyilkossag, küzdelem...

2018. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolso, es kajak, hogy nem jutott eszembe😂😂😂 "segitseg, bajban vagyok, a pszichologus valaszol"
2018. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azaz. Kimaradt a zsarolas is😂
2018. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!