Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy osztálytársam akivel nem túl sokat beszélgetek de úgy érzem hogy tetszik nekem. Teljesen kétségbe vagyok esve hiszen hiszen még sosem éreztem ilyet 😅. Na, először tisztára boldog voltam amikor hozzá adott Instagrammon, utána pedig én Snapchaten (Igen.. 21.Századi gyerekek vagyunk 😅) Kitettem egy képet hogy Lol-ozok. Utána rámírt és hozzá adtuk egymást. Megkérdezte hogy majd játszunk-e együtt. Én ere igent mondtam és azóta is sokat láttam fent, de miután én fellépek ő mindig lelép. Olyan mintha kerülne. Szeretnék közelebb kerülni hozzá de nem tudom hogy hogyan. Ő tipikusan az a fiú aki körül rengeteg lány van. (Mármint csak barátilag)

Vajon mit tudnák tenni?



Bocsánat ha túl hosszú és nehezen érthető, de előre is köszönöm a válaszokat! 💜


2017. nov. 1. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk én örülnék , ha egy lány lolozna velem :D
2017. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
😂😂 Hidd el találni fogsz 👏👍
2017. nov. 1. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyerekkorom jut eszembe. Csak akkor: myvip, msn, és honfoglaló volt.:D

Igazából az tré hogy az internetes térben többet kommunikáltok mint az osztályban. Ezen kell változtatni, többet kell beszélnetek és ha van bizalom és egyéb...kapcsaolt is lesz.

2017. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De nem tudom hogyan közeledjek felé. 😕 Valami tipp?
2017. nov. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!