Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tik hogy felejtettetek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tik hogy felejtettetek el valakit akibe szerelmesek voltatok, de ő nem viszonozta?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 18:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

szomorkodtam, begubóztam, aztán idővel újra "kinéztem az ablakon" a többi ember után. erre néha sok idő kell.

Az aktivitást lehet erőltetni, menni erre-arra másokkal találkozni, progrmaozni.

2018. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Az első fél év volt a legnehezebb. Fogytam rengeteget, nem tudtam enni, sokat hánytam. Napi 3 doboz cigit szívtam, rászoktam a nyugtatóra, a fájdalomcsillapítóra meg a piára. Heti átlag öt napom végződött úgy, hogy összeestem az enlített szerektől. Rengeteget sírtam, nem érdekelt semmi, nem voltam önmagam. Volt, hogy egész nap csak a padlón feküdtem és néztem magam elé, máskor ütöttem-vertem magam a földhöz, késsel vágtam a karomon a húst (nem úgy mint ahogy manapság divat). A reggeli ébredés és az esti képszakadás között ha 10 olyan perc összejött amikor nem rá gondolok, akkor már eredményesnek tekintettem a napot. Utána valamivel kezdett jobb lenni. Másfél év után kezdett úgy-ahogy cisszatérni az életem a normál kerékvágásba. Aztán lassan úgy éreztem, hogy teljesen túl vagyok rajta. Egy évvel ezelőtt döbbentem rá, hogy ez nem így van. Most megint ott tartok, hogy nem nagyon telik el úgy bap, hogy ne jusson eszembe. Ebben a hónapban volt 9 éve, hogy megtörtént ez az egész.... Tartok tőle, hogy a rögeszmémmé vált, fontolgatom, hogy pszichológushoz fordulok...
2018. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!