Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme vagy megoldása...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme vagy megoldása vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy srác aki érdekel és úgy gondoltam sokáig hogy én is őt mert mindig így összenéztünk szemezgettünk meg úgy érztem hogy szokott nézni figyelni és akkor úgy határoztam hogy bejelölöm Facebookon de két nap után nem jelölt vissza ezért vissza vettem a jelölést. Ez a szünetben volt aztán a szünet után ez folytatódott és most nem rég bejelöltem és azóta eltelt két nap és megint nem jelölt vissza és tudom hogy hülyeség ebből leszűrni a dologkat de így átgondoltam és arra jutottam hogy akkor inkább elfelejtem de szinte minden nap látom és így egy kicsit nehéz lesz így nem tudom mit tegyek és ezért minden segítő tanácsot elfogadok. Előre is köszönöm.
2018. febr. 7. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Előbb menj oda hozzá és beszélgess vele, azután jelöld be Facebookon. Én se jelölök vissza olyan embert, akivel még egy szót e beszéltem csak néha látom. Menj oda és dumálj vele aztán jelöld be, ha akkor se jelöl vissza akkor már csak azért is felejtsd el mert egy bunkó paraszt.
2018. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a választ ebben van valami csak az a baj hogy ebben az ismerkedős dologban félénk vagyok és így nem tudom hogy kéne oda mennem hozzá beszélgetni erre van valami tipped?
2018. febr. 7. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
"Szia! Bejelöltelek FBon! Nem ismertél fel? " És akkor elkezdtetek beszélgetni, és aztán...
2018. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Ez tök jó nekem eszembe se jutott volna:D köszönöm a segítséget
2018. febr. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!