Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme ennek? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Pár hete a barátnőmnél aludtam, és poénból chatroulette-ztünk, és ott megismertem egy srácot. Nem tudom miért, de teljesen beleszerettem. Alig ismerem. Alig tudok róla valamit... de mégis. A srác amerikai, úgyhogy elég nagy az időeltolódás. Ezért minden nap fenn vagyok 5-ig vagy 6-ig és várom hátha feljön. Ez lehet elég gáz... de nem bírom ki hogy ne lássam az arcát a mosolyát... néha gitározik is nekem:) Egy hete kb. elmentem Balatonra, és nem volt net-em úgyhogy előtte lévő nap fennmaradtam egész éjjel hogy tudjunk dumálni. Mire hazaértem azzal várt, hogy írt nekem egy verset. :) azóta folyton ő jár a fejemben. És nem tudom elfelejteni. Őrült vagyok? El kéne felejtenem? Hiszen mind a ketten tudjuk, hogy soha nem lehetünk együtt... de mégis minden nap órákat skype-olunk...

Felejtsem el??



2012. júl. 12. 03:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.Itt van több millió magyar srác de neked pont egy amerikai kell...


Ha mindkettőtöknek olyan a hozzáállásotok akkor össze is jöhettek de ennek nagyon kicsi az esélye.Mondjuk ez azért eléggé durva távkapcsolat lenne de ti tudjátok

2012. júl. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ha tudtok talizni van értelme, amúgy... Nem látom mi a jó benne, hogy neten verik vagy nyúlkálnak... Gyökérség az ilyen még ha közelebbi is a másik.
2012. júl. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én szegedi vagyok, és zalai barátnőm volt két évig. Abba a távolsága is bele lehet őrülni, pedig az még "csak" 400 km, ami pl. pont Amerikában nem is távolság, de mi már idegbajt kaptunk tőle, h csak havonta 1×, max 2× találkozhattunk. Na most képzeld el, h egy Magyarország-Amerika távolság mit tenne...

Ha látsz rá esélyt, hogy esetleg majd egyszer kiköltözz Amerikába (mert ha van esze, ő aztán nem jön ide), akkor ne vágd el végérvényesen ezt a kapcsolatot, mert akkor tényleg lehet belőle valami, egyébként kár erőltetni.

2012. júl. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is távkapcsolatban voltam másfél évig és nagyon szerettük egymást, sajnos a távolság tényleg nagy úr... De nézd csak meg:

https://www.youtube.com/watch?v=y_oIaWEKrx4&feature=related

Milyen szerelmesek:D Akik távkapcsolatban vannak, sokkal jobban szeretik a másikat, jobban hiányzik, jobban becsülik. De szörnyű lesz a távolság miatt, ha összejöttök. Ahogy az előttem válaszoló is írta, ha látsz rá esélyt, hogy kiköltözz, akkor már nincs veszve a dolog.

2012. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát könnyű azt mondani hogy felejts el valakit... de borzasztó nehéz! Főleg ha szerelmes vagy belé. Persze majd túl lépek rajta egyszer... Mivel nem sok esélyét látom, hogy valaha is találkozunk... :/
2012. júl. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!